HK 190 (MSP 190) 4 Kanal Heli İnceleme- Turnigy 9x Bind İşlemi- Uçuş Testi

msafacan

Safa Can
Web sitesi
"https
Herkese merhaba, Türkiyede birkaç kişi hariç kullanıcısını görmediğim mini helim hakkında merak edilenleri alternatif bir seçenek olması adına bu konuda açıklığa kavuşturuyorum :) Öncelikle nerden temin edebiliriz ve fiyatı ne kadar?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

26.32 $

Yedek pil:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

1.23 $

kargoyla birlikte toplam 46 $ 'a mal olmuştu bana

Heliyi yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, henüz kırmayı başaramadım :) Uçuş videomda da göreceksiniz duvardan duvara vurdum, hırpaladım, üzdüm, hor kullandım, onlarca kez düşürdüm ama henüz kırmayı başaramadım :) Elektronik olarakta hiç bir arızası çıkmadı henüz. Fixed pitch bir heli olduğu için yer yer agresif ve başına buyruk ama kesinlikle 4 kanallılar arasında birşeyler öğrenebileceğiniz bir heli. Almamın bir sebebide kumandam Turnigy 9x'le bind edilebilmesiydi. Asıl amacım da 6 kanal bir şey uçurmadan önce hem kumandama hem de temel yönlere alışmaktı ve beklentilerimi kesinlikle karşıladı:

Kutu içeriği:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Turnigy 9X ile bind etme:

Uçuş videosu:

Herkese kırımsız uçuşlar :)

Valla bravo Safa :bravo: Gayet düzenli, icerik olarak net ve dolu guzel bir inceleme yazisi olmus %p

Zamaninda ben de sirf meraktan almayi dusunmus, daha sonra V911 cikinca vazgeçmiştim :) Ama seninde ifade ettigin gibi guzel bir 4 kanal alternatifi ;)

Konuyu sabitliyorum, tekrar eline emegine saglik :thumbup:

Safa eline sağlık. Çok güzel bir paylaşım olmuş. :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla bravo Safa :bravo: Gayet düzenli, icerik olarak net ve dolu guzel bir inceleme yazisi olmus %p

Zamaninda ben de sirf meraktan almayi dusunmus, daha sonra V911 cikinca vazgeçmiştim :) Ama seninde ifade ettigin gibi guzel bir 4 kanal alternatifi ;)

Konuyu sabitliyorum, tekrar eline emegine saglik :thumbup:

Teşekkürler Mehmet abi. halihazırda çektiğim videoları derleyip düzenleyip toplu bir konu yaptım. Çorbada tuzumuz bulunsun. ben aldığımda V911 daha çıkmamıştı sanırım. Çok benzer heliler sanırım gördüğüm kadarıyla.

Türker Akgün' Alıntı:
Safa eline sağlık. Çok güzel bir paylaşım olmuş. :bravo:

Teşekkürler Türker Bey beğenmenize sevindim :)