HK Bixler 2

• Konbuyu başlatan AYDIN67
  • Başlangıç tarihi
  • 2,466
A

AYDIN67

Guest
Merhaba,
HK den satın aldığım ve FVP amaçlı kullanmayı planladığım Bixler 2 nihayet elime geçti. Kutuyu gümrük incelemesinden sonra tekrar paketlenmiş olaral aşağıdaki resimde görüldüğü gibi teslim aldım. İşte fotolar,,,
[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

[attachimg=7]

[attachimg=8]

Ekli dosyalar

• 20130823_171047_S.jpg
    20130823_171047_S.jpg
    130.6 KB · Görülme: 212
  • 20130823_171248_S.jpg
    20130823_171248_S.jpg
    64.8 KB · Görülme: 143
  • 20130823_171302_S.jpg
    20130823_171302_S.jpg
    136.5 KB · Görülme: 149
  • 20130823_171405_S.jpg
    20130823_171405_S.jpg
    130 KB · Görülme: 147
  • 20130823_171505_S.jpg
    20130823_171505_S.jpg
    121.6 KB · Görülme: 149
  • 20130823_171527_S.jpg
    20130823_171527_S.jpg
    73.5 KB · Görülme: 143
  • 20130823_171541_S.jpg
    20130823_171541_S.jpg
    69.4 KB · Görülme: 148
  • 20130823_171705_S.jpg
    20130823_171705_S.jpg
    147.5 KB · Görülme: 148
Solaklar HK Bixler 2 test uçuşu

Unboxingini yaptığım Bixler 2 nin montajını Mehmet Aydın abimizin tavsiyesi ile Uhupor ile yaptıktan sonra 24 Ağustos Cumartesi buluşmasında Bixler 2 nin ilk test uçuşunu Burhan Bey ve Özkan Bey ile gerçekleştirdik. Cep telefonu ile ancak bu kadar çekim yapabildik..... Mehmet Bey senin kameranın eksikliğini hissettik doğrusu. :)
Bixler 2 nin motorunun zayıf kaldığını gözlemledim daha güçlü bir motor olsa daha iyi olurmuş. Üstelik FPV ekipmanları yokken neredeyse zor havalandı.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Burhan Beyin çekemediği videoyu Özkan Bey devralıyor..... :laugh:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

HK Bixler 2

Aydın abi bu videolar devlet sırrımı? tıklayınca gizlidir diyorda ;D

HK Bixler 2

Burhan yaptığı Akrobatik hareketleri görerek, merakla solaklara gelen uzaylıları çekmiş videoya Nasa da olayı farkedince videoları gizlemiş ;D ;D

HK Bixler 2

Ragıp SARI' Alıntı:
Galiba :laugh: Şaka bir yana Aydın Bey youtube videoların özelliklerini genel seçer misiniz lutfen ;)

Bu arada hayırlı ugurlu olsun :thumbup: Ama itiraf edeyim uçak işinde o kadar güzel ve emin adımlarla ilerlerken keşke şu FPV işine hiç bulaşmasaydın demiyor değilim :D

HK Bixler 2

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Burhan yaptığı Akrobatik hareketleri görerek, merakla solaklara gelen uzaylıları çekmiş videoya Nasa da olayı farkedince videoları gizlemiş ;D ;D
vallaa uzaylılar bile hasta oldu stick'e. o ne salına salına uçuştur, o ne asalettir. :lol: :lol:
özkan vakti dolunca gitti. aydın da eksik malzemelerini alıp gelmek için bir ara kaybolunca rahat rahat yaptım maiden imi.
şu tektaş şarkısı geldi aklıma mırıldandım gayri ihtiyari: "maiden imi kendim yaptım, tek başıma kendim uçtum, girmesinler arayaaaa." :lollol: :lollol: :lollol:
modelin montajındaki tedirginliklerle yapılan sağırlıklar ilk uçuş sonrası giderilince ikinci uçuşu mükemmel oldu. öyle ki aydın azmanın ağzının suyu akınca trainerport ile eğitim uçuşu bile yaptırdım. sevinsin garip. :lol: :lol: :lol:
model: 330 tl, motor: 210 tl, benimle uçmanın zevki PAHA BİÇİLEMEZ. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

HK Bixler 2

Aydın abi hayırlı olsun. :thumbup: Mehmet abi gibi tecrübeli bir FPV'ci olduğu için aramızda içim çok rahat.

Ama yine de iyi düşün Aydın abi bu FPV olayını, Bermuda şeytan üçgeni gibi birşey sanki bu iş. :lollol: :lol:

HK Bixler 2

Türker Akgün' Alıntı:
Aydın abi hayırlı olsun. :thumbup: Mehmet abi gibi tecrübeli bir FPV'ci olduğu için aramızda içim çok rahat.

Ama yine de iyi düşün Aydın abi bu FPV olayını, Bermuda şeytan üçgeni gibi birşey sanki bu iş. :lollol: :lol:

yok be türkerim. aydın istedimi en güzelini yapacak biri. hem planları herkesin bildiği türden değil. üstelik beni de kendine çekiyor yavaş yavaş.
allah sonumuzu hayır ede. :laugh:

HK Bixler 2

Arkadaşlar öncelikle videoları ilk yüklediğimde çalışıyordu ancak FPV adı geçince sanırım you tube da engellendim... :rolleyes: :rolleyes:
Neyse bu ndan emin değilim ;D, şu anda çalışıyor olması lazım.
Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
yok be türkerim. aydın istedimi en güzelini yapacak biri. hem planları herkesin bildiği türden değil. üstelik beni de kendine çekiyor yavaş yavaş.
allah sonumuzu hayır ede. :laugh:
Türker Bey haklı olabilirsin ancak denemeden anlayamayacağım , belki de şeytan üçgenini zincirini kırıp esrar perdesini aralarızç
Ragıp SARI' Alıntı:
Ragıpcım devlet sırrı değil ancak anlayamadığım bir sebepten kanalım kapatılmış tekrar aktif ettim.
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Galiba :laugh: Şaka bir yana Aydın Bey youtube videoların özelliklerini genel seçer misiniz lutfen ;)

Bu arada hayırlı ugurlu olsun :thumbup: Ama itiraf edeyim uçak işinde o kadar güzel ve emin adımlarla ilerlerken keşke şu FPV işine hiç bulaşmasaydın demiyor değilim :D
Mehmet Bey FPV de de inşallah kol uçuşları yapacağımız günler olsun istiyorum bakalım hayırlısı,,, bu arada videoların özelliklerini kanalı aktif ettikten sonra herkese açık seçtim.

HK Bixler 2

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Yavuz bey burhan bey işi ilerletmiş stick tam ona göre ben de heveslendim stick 40'a

HK Bixler 2

Ben bir modeli seçtiysem vardır güzel bi tarafı :saygilar: