Hobbyking Hesabı Hacklenmesi

Son bilgilendirme,
yaklaşık bir saat önce kredim de hesabıma iade edildi… Ağzım yandığı için hemen bir sipariş oluşturdum ve krediyi de kullanarak siparişi verdim :)

Rasim, sana uyup tamiyanın buggysini iki kere sepete koyup geri çıkardım :lollol::lol::lol: ama durumda sipariş vermedim :coolxf:

Rasim, sana uyup tamiyanın buggysini iki kere sepete koyup geri çıkardım :lollol::lol::lol: ama durumda sipariş vermedim :coolxf:

Keşke sipariş verseymişsin Evren abi :) Benim montaj bitti bile... Bundan sonra bir ara ucuz yollu bir kumanda alıcı almak ve elimdeki 6s lipolardan 2şer s lipo elde etme işleri var. Tabii bir de boya... Markaya çok saygı duydum yalnız, hiçbir şeye ihtiyaç yok herşey kutunun içinde... Upgrade tabi ki mümkün ama adamlar çok düzgün bir montaj planı hazırlamış, herşey anlaşılır, bütün sıvıları içinde, bütün alet edevatları içinde...

Gönül hala tır istiyor o da başka bahara kalsın şimdilik.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
O retractların hangileri olduğunu hatırlayabilsem...

Ben de tam olarak hatirlamıyorum, ama kesin olarak bildiğim eşy stokta olanlardan birisinin olmadığı :evil:

Keşke sipariş verseymişsin Evren abi :) Benim montaj bitti bile... Bundan sonra bir ara ucuz yollu bir kumanda alıcı almak ve elimdeki 6s lipolardan 2şer s lipo elde etme işleri var. Tabii bir de boya... Markaya çok saygı duydum yalnız, hiçbir şeye ihtiyaç yok herşey kutunun içinde... Upgrade tabi ki mümkün ama adamlar çok düzgün bir montaj planı hazırlamış, herşey anlaşılır, bütün sıvıları içinde, bütün alet edevatları içinde...

Gönül hala tır istiyor o da başka bahara kalsın şimdilik.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tamiya bu bahsettiğin konuda iyidir, bu F-350 benim yaptığım 3. tamiya araba kiti, dediğin gibi gerekli herşey içinden çıkıyor. Ayrıca nispeten pahalı olmalarına rağmen ömürlük meretler. İş yarışma performansına gelince bence zayıf kalıyorlar biraz, ama haftasonu eğlencesi tarzı sürüşler için ve scale birşeyler istiyorsan gayet yeterliler. Gerçi yarışmaya özel üst seviye şasileri de boş değil ama ben diğer arabaları kastediyorum :) Zamanında (2002 yada 2003) Tamiyanın Formula-1 şasisiyle Hezarfenin araba pistinde ödül almışlığım bile var :evil: katıldığım ilk ve tek yarıştı, o sınıfta sadece 4 yarışmacı vardı, birisni geçince ödül almama yetmişti :D:D:D Aynı yarışma haftasonunda 1/10 4 çeker elektrikli sınıfında da yarışıyordum, finale kaldım, finalin startında verdim gazı araba gitmiyor, herkes fırladı gitti benim arabam hala start hattında duruyor, motor dönüyor araba gitmiyor ;D sonradan farkettim ki tek yön rulman dağılmış ondan boşa dönüyor motor :D

Tırlar da F-350 gibi gençlik hayalim, çok güzel meretler ama soruyorum kendime ne yapacaksın ki diye. F-350 alacağım zaman ikinci alternatif de Ford Aeromax idi, niyetim de arkasına kendim adam gibi sağlam bir şasiyle trailer yapıp bizim ufaklığı oturtup gezdirmekti hatta kumandayı da eline verip kendi kendine gezmesini sağlamaktı. Ama sonra işin detaylı mühendisliğine girince farkettim ki o iş yaş vazgeçtim. İlla bir gün o kadar paranın rahatsızlık verdiği bir an olursa tır değil ama 1/16 serisinden tank almak gibi bir delilik yapabilirim. en azından dere tepe demeden gidiyor aletler :)

Doların bu kadar yüksek olduğu bir devirde lütfen paraları abuk sabuk yerlere harcamayalım :laugh::laugh:

İşte bu yüzden tank almıyorum adminim :thumbup::thumbup::thumbup:

Rasimciğim,kendi tırını kendin yapacaksın, yoksa sana bir scaleart önereyim , gelecek sene alacağın tüm maaşları veriverirsin ona göre :lol:

Aaah ah :)