Hobbyzone Champ rüzgara karşı uçuş :)

kadirabi

Yeni Uye
Foruma ilk video'mu ekliyorum. Pek önerilmese de ben micro uçak olayını çok sevdim, kırım olayına karşı oldukça dayanıklı herkese tavsiye ederim ufak uçakları :)

F1 pistinin civarında yaptığımız buluşmadan kısa bir uçuş video'su :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kadir Saygıner' Alıntı:
... Pek önerilmese de ben micro uçak olayını çok sevdim, kırım olayına karşı oldukça dayanıklı herkese tavsiye ederim ufak uçakları :)
Kim mikro modeli önermiyormuş tesüf ederim, bir mikrokolik olarak çok içerledim. :lollol: :lol: :lol:

Mikro model candır, video için teşekkürler Kadir eline sağlık. :RCKolik:

İlk video için teşekkürler Kadir, artık gerisi gelir :thumbup:

Türker'in de dediği gibi bizler birer microkoliğiz :laugh: Hatta 2 tane de mikro uçağımız var ;) Fakat micro uçakların, micro helilerden en büyük farklı rüzgardan daha fazla etkilenmeleri. Videodan da gayet net görüldüğü gibi model bazen bizi değil de rüzgarı dinliyor :lol: Ama önemli olan zevk almak, gerisi biraz detay oluyor :halay:

Abilerim güzel yorumlar için teşekkürler. Daha beceremedim ama uçurabilirsem 130x li video'lar da eklemeye çalışacağım :)

Micro Uçak için, ismini vermek istemediğim birkaç forum ortamında ve buradaki bir video'da yeni başlayanlar için büyük uçakların daha iyi olacağını anlatan bir video'ya denk gelmiştim. Açıkçası büyük uçakların kapladığı yer ve geniş kullanım alanı ihtiyacı sebebi ile ben micro tercih ettim :)

Neyse micro seven insanları görmek güzel. Ben bu hobbyzone BNF olayını sevdim açıkçası, biraz özgüven gelmiş iken daha büyük BNF uçak'lara(ParkZone Archer BNF) bakıyorum bazen, önerir misiniz yoksa THK daki trainer uçaklar daha mı iyi olur sizce?

Kadir Saygıner' Alıntı:
Abilerim güzel yorumlar için teşekkürler. Daha beceremedim ama uçurabilirsem 130x li video'lar da eklemeye çalışacağım :)

Micro Uçak için, ismini vermek istemediğim birkaç forum ortamında ve buradaki bir video'da yeni başlayanlar için büyük uçakların daha iyi olacağını anlatan bir video'ya denk gelmiştim. Açıkçası büyük uçakların kapladığı yer ve geniş kullanım alanı ihtiyacı sebebi ile ben micro tercih ettim :)

Neyse micro seven insanları görmek güzel. Ben bu hobbyzone BNF olayını sevdim açıkçası, biraz özgüven gelmiş iken daha büyük BNF uçak'lara(ParkZone Archer BNF) bakıyorum bazen, önerir misiniz yoksa THK daki trainer uçaklar daha mı iyi olur sizce?
Bir adaş daha geldi foruma :laugh: Kadir abi ilk olarak thk daki trainer uçakları seçebilirsin hem yedek parçaları var hemde forumlarda bilgi var. Bu da benim uçuştan bir konu. Saymadım ama yaklaşık 5 aydır uçmuyorum bütün ekipmanlar kutusunda duruyor öyle :-\

Kadir Simdi mikronun yeri ayri ama surasi bir gercek ki eger sen bu yolda kendimi gelistirecegim ve pilotajimi ilerletecegim dersen bu is bu mikrolarla olmaz. Zira disarda ucurdugun ve en hafif ruzgardan etkilendigi icin cogu zaman senin kontrollunden cikiyor.

Nasil bir model dersen, senin inmeyi kalkmayi ogretecek, tum dunyada kabuk gormus Trainer tarzi bir ucagi ihtiyacin var. Ne onerirseniz dersen, cevap ekte ;)

Tum bunlari ogrendikten sonra istedigin mikro ile eglenmeye ve zevk almaya devam edebilirsin. Ama saglam bir temel sart bence ;)