Hosgeldin 2013

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Günaydın sevgili Komuk Ailesi.

2012'nin bu son gününde , herkese mutlu , huzurlu , başarılı, sağlık ,sıhhat , afiyet dolu ve de kırımsız çok güzel bir yıl diliyorum.

Herkese mutlu yıllar :bravo: :saygilar:

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Ynt: Hosgeldin 2013

Ben de herkese sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu bir 2013 diliyorum :saygilar:

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli

Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yeni bir yıl dilerim arkadaşlar. Herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar :saygilar:

L

l3ycerkez

Guest

Yeni bir yıl,yeni heyecanlar, yeni umutlar ve beklentiler, umarım siz değerli dostlarımında yeni yılda herşey gönlünce dilediğince olsun ama herşeyden önemlisi sağlık mutluluk ve başarılarla dolsun.Hepinizin yeni yılını kutlarım.

Saygılarımla
Yavuz DEMİRTAŞ

necdet41

Uye

KOMUK ailesinin yeni yılını kutlar , 2013 yılının sizlere ve sevdiklerinize sağlık - mutluluk - esenlik dolu günler getirmesini dilerim.

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Multikopter

Sevgili dostlar, 2013 yılının hepinize sevdikleriniz ve sevenlerinizle birlikte sağlık, mutluluk, sıkıntısız dertsiz güzel günler getirsin. Kırımsız uçuşlar, kırılmamış kalpler dileklerimle...

M

maydin67

Guest

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2013 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol