iKon | Brain Ünite & IOS - Android

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam ,

Erhan Karazeybek abimden iKon üniteyi temin ettim , yurt dışından 1-2 ufak parça sipariş edeceğim. Sipariş vermişken ikonun bluetooth aparatını da eklesem mi tereddüt de kaldım.

IOS kullanıyorum ve yazılım sadece Android işletim sistemlerinde var. IOS'a ileri de gelir mi? Bilgisi olan var mıdır ?

Ve bluetooth aparatını kullanıp memnun olmayan var mı ? :laugh:

Ben çok memnunum hem windows 10 tabletimde hemde android telefonumda çok başarılı gerçekten tavsiye ederim alanda 1saniyede bağlanım istediğim ayarı yapıyorum hatasız . Bu arada hayırlı olsun yavaş yavaş doğruyu buluyorsun birde goblin 700 aldınmı tam olacak beklemedeyiz

Doğukan bluetooth büyük kolaylık bence de. Tarot ta da kullanmıştım ikon da da kullanıyorum. İos a gelmesini beklemeden telefon için satış konusu açıp androide geç :laugh:

O baglanti tipiyle ios'a gelemez hic bekleme [emoji1] bt adaptorunun ikonda en buyuk kolayligi su. Eger usb girisi arkasi kapali bir yere denk geliyorsa, bt adaptorunu servo girislerinin oldugu taraftan taktigin icin derdi olmuyor. Eger iki tarafi da acikta kalacak bir yere yerlestirirsen ve windows tablet, android telefon gibi bir cihazin da yoksa bt cok da super pratik bisey degil. Cunku ucarken takili kalmasi sakincali, onu da her seferinde takip cikarman gerek.

Bir de ikon android app parayla satiliyor bilgin olsun, yaklasik 16 lira falan.

Oo bunları duyduğum iyi oldu o zaman çok gereksiz kaldı BT aparatı :D

Evet android program 17tl ama benim bluetooth aparatı takılı sürekli hiç çıkartmadım hiç sorunda yaşamadım ama uçarken telefonumu birine versem oda o sıra programı çalıştırsa tam o sıradada idle up 2 açık invertte isem :eek: :eek: :eek: kaçınnnnn ;D

Telefondan acilmasa bile bt aktif olarak yayin yapiyor oluyor. Bt da 2.4 ghz bandini kullandigi icin kucuk de olsa bir sinyal kirliligi yaratma sansi var. O yuzden ustunde takili birakmamakta fayda var, ne olur ne olmaz.

Bt gereksiz degil, ama super pratik de degil onu demek istiyorum [emoji1]

Doğukan Ocak' Alıntı:
Oo bunları duyduğum iyi oldu o zaman çok gereksiz kaldı BT aparatı :D

ikonun hayırlı olsun. bluetooh aparatı var bende. her iki modelimin üzerinde mevcut. bi ara uğra al. dene test et. android tablet ile de halledebilirsin.
şayet illada tlf. ise. s4 kullanıyorum. sendeki iphone6 ver S4 al :halay:

tacettin sahin' Alıntı:
ikonun hayırlı olsun. bluetooh aparatı var bende. her iki modelimin üzerinde mevcut. bi ara uğra al. dene test et. android tablet ile de halledebilirsin.
şayet illada tlf. ise. s4 kullanıyorum. sendeki iphone6 ver S4 al :halay:

Teşekkür ediyorum Tacettin abim ama sanırım kullanmayacağım :D