Ikon FBL Unite Align DS610 Servo Uyumu

Onur TURAN' Alıntı:
Abi kardeş club olması sevindirici.

Bu arada haftaya cumartesi seni bayağı rahatsız edeceğim ünite ayarı için :)
Eğer ünite IKON ise öncelikle şu konuya bir bakmanı tavsiye ederiz Onur :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eğer ünite IKON ise öncelikle şu konuya bir bakmanı tavsiye ederiz Onur :)

Mehmet abi çok teşekkür ederim. Ancak bende ki ünite (model memlekette olduğu için tam hatırlamamakla birlikte) sanırım KBAR. Ancak genel mantık itibariyle sizin videolardan azami faydalanabileceğim aşikar. Bu foruma iyi ki üyeyim :) :saygilar:

Onur TURAN' Alıntı:
Mehmet abi çok teşekkür ederim. Ancak bende ki ünite (model memlekette olduğu için tam hatırlamamakla birlikte) sanırım KBAR. Ancak genel mantık itibariyle sizin videolardan azami faydalanabileceğim aşikar. Bu foruma iyi ki üyeyim :) :saygilar:
O da var Onur :RCKolik:

Mehmet abi an itibariyle elini öpmek istiyorum ama mesafelerin gözü çıksın :lol:

Teşekkür ederim abi :saygilar:

Videonun ismi biraz yanıltıcıydı, ingilizce başlık olunca gereğinden fazla tık aldım :D

11bin bandını geçmişiz... Neyse ismi biraz daha açtım, alt tarafa da kolay ulaşım dakika saniye bilgisini iliştirdim.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Videonun ismi biraz yanıltıcıydı, ingilizce başlık olunca gereğinden fazla tık aldım :D

11bin bandını geçmişiz... Neyse ismi biraz daha açtım, alt tarafa da kolay ulaşım dakika saniye bilgisini iliştirdim.

Rasim bu arada sana da teşekkür ederim konu için ellerine emeğine sağlık :saygilar:

Onur TURAN' Alıntı:
Onur senin ünite kds ebar v1

C6602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Demek ki yanılmakta haksız değilmişim :) uyarı için teşekkür ederim abi :) :saygilar: senden aldığımdan beri daha yüzünü göremedim haliyle adını bile bilmiyorum :)