İlginç derecede ucuz ilanlar

Oğuzhan BAŞER

Yeni Uye
Web sitesi
www.elektrobot.net
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese Merhaba,

Sahibinden.com da gördüğüm ilginç derecede ucuz DJI mavic pro ilanları ile ilgili bir bilgisi olan var mı acaba? Klon ürün mü bu satılanlar. Yada çalıntı mı? Kimisi çok hızlı yayından kalkıyor kimisi haftalarca duruyor. Link verebilirim ama yasak mı bilemediğim için konuya direk koymak istemedim.

Herkese Merhaba,

Sahibinden.com da gördüğüm ilginç derecede ucuz DJI mavic pro ilanları ile ilgili bir bilgisi olan var mı acaba? Klon ürün mü bu satılanlar. Yada çalıntı mı? Kimisi çok hızlı yayından kalkıyor kimisi haftalarca duruyor. Link verebilirim ama yasak mı bilemediğim için konuya direk koymak istemedim.
Link vermenize gerek yok. Çünkü kims, tanımadığı kişilerin verdiği ilanlara bakarak (dolandırmak amaçlı ilanlarda zaten sahte resimler kullanıyor ve özellikler bilerek yanlış yazılıyor) size doğru şekilde yönlendiremez.

Her malın bir ederi vardır. Eğer bunun çok altında ise mutlaka dikkat etmek lazım.

Ayrıca uçan herhangi bir modeli havada uçarken görmeden almak büyük bir risk. Yerinizde olsam yakın çevredeki ilanlara bakar ve eğer satıcı ile anlaşırsanız havada uçar şekilde gördükten sonra teslim almanızı öneririm.

Aslında en güzeli tanıdık birilerinden almak ama bu her seferinde mümkün olmuyor ne yazık ki.

RC modeller dolandırıcıların son dönemde oldukça dikkatini çekti. Dikkatli ve temkinli olmakta fayda var.

Herkese Merhaba,

Yeni kurallarla beraber drone işi imkansızlaştı bir nevi. Belki sebebi budur.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Haklısınız Mehmet Bey, bende kesinlikle görüp deneyip almak taraftarıyım. Ama insanın içerisine şüphe düşüyor yinede. Acaba alsam mı diye şeytan dürtüyor sürekli :D. Bilinen bir dolandırma yöntemi mi diye sormak istedim tecrübeli arkadaşlara.