ilk kırımı gerçekleştirdim

Levent Uygun' Alıntı:
6 pin olması Fark etmez, siz 3 pinini kullanın, pinleri paralel bağlarsanız daha fazla akıma dayanır ama kumanda için bir şey farketmez. Zaten ne akım çekiyor ki. ;)
Bu arada ER9X yazılımını, biz de denedik ama daha sonra orijinal yazılıma geri döndük, fazlasıyla karışık ve sürekli bir şeyleri ayarlamak için 2 ileri 1 geri yapıyorsunuz, Şahsi fikrim orijinal yazılımı fazlası ile yeterli, siz de bir deneyin, bakalım siz ne yorum yapacaksınız. :saygilar:

Levent Bey, yeni başlayan olarak hala öğrenme araştırma safhasındayım. Yapmak istediğim şeyle ilgili kaynak olarak forum, youtube yada bloglarda ayarlarla ilgili baktığım örneklerde kişiler paylaşımlarında çoğunlukla er9x kullanıyor. Elime kumandayı alıp uygulamaya çalıştığımda aynı kumandayı kullanıyorum ancak menüler farklı. Bilemiyorum belki sizlere kulak verip önce mevcut yazılımla birşeyler yapmaya çalışayım. Olmaz ise yüklerim er9x e.

Ayhan bey size lazim olan switchlerin 2 tanesi tek konumlu olacak sağ taraftakilerden solda kalan(uzun olan) ise çift konumlu olacak ona dikkat edin.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Ayhan bey size lazim olan switchlerin 2 tanesi tek konumlu olacak sağ taraftakilerden solda kalan(uzun olan) ise çift konumlu olacak ona dikkat edin.

Teşekkür ederim Celalettin Bey. Yine forumda aynı konu ile ilgili olarak bu uyarınızı okuyup dikkate aldım. 1 adet uzun 3 posizyonlu ve 2 adet kısa 2 posizyonlu switch temin edeceğim. Dün akşam kumandayı elimden düşürüp kırılan switchleri görünce üzlmüştüm. Neyseki forumdaki arkadaşlar hemen yetişip sorunun çözümü olduğunu paylaştılar sağolsunlar.