Video İlk uçuş

İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar merhaba bu gün bugün helikopter tamamlandı ilk uçuşu Ahmet Atıcı Bey ile yapacaktık fakat bekleyemedim ? Ankara'daki arkadaşlarla beraber uçuş yapıp onların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum Ankara içindekiler mesaj atarsa sevinirim İyi seyirler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Her ne kadar karanlıkta heli uçurulmasını pek tasvip etmesemde :laugh: O heyecan, merak ve sabırsızlığın getirdiği motivasyon nasıldır iyi biliyorum. :D

Heyecanın hiç azalmasın Erol, modelin hayırlı uğurlu olsun. :RCKolik:

Sim çalışmayı ihmal etme ve en kısa zamanda o eğitim ayaklarından kurtul bence. ;)

Erol ilk uçuş için gayet güzel. heyecanını bi nebze olsun atmış oldun. Artık kurallara uyma vakti :D Biraz daha geniş ortamda ve tabii ki gündüz uçman lazım ;D Pallerin yere değmez İnşallah. Özelden dediklerimi unutma. Çok dikkatli ol. Güzel videolarını bekliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Erol Semih
Her ne kadar karanlıkta heli uçurulmasını pek tasvip etmesemde :laugh: O heyecan, merak ve sabırsızlığın getirdiği motivasyon nasıldır iyi biliyorum. :D

Sim çalışmayı ihmal etme ve en kısa zamanda o eğitim ayaklarından kurtul bence. ;)

B

Teşekkür ederim yorumun için Türker abi aslında uçurmak gibi bir niyetim yoktu. Sadece yerde çalıştıracaktım fakat bir anda Helikopteri havada buldum ?

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Aman ha! Aman deyim, bir daha karanlikta helinin skidlerini yerden kesme! Bu seferlik oldugu yerde ziplatmissin, ucuz atlatmissin. Sabahin serri, aksamin hayrindan iyidir heli isinde ☺ Ve Turker’in dedigi gibi, o sozde egitim ayaklarindan da hemen kurtulmanda fayda var ?
Yorumun için teşekkür ederim Emre abi yaptık bir hata ?

Erol ilk uçuş için gayet güzel. heyecanını bi nebze olsun atmış oldun. Artık kurallara uyma vakti :D Biraz daha geniş ortamda ve tabii ki gündüz uçman lazım ;D Pallerin yere değmez İnşallah. Özelden dediklerimi unutma. Çok dikkatli ol. Güzel videolarını bekliyorum :)
Evet abi artık kurallara uyma vakti? her türlü yardımın için teşekkür ederim Ali Haydar abi?

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Ben neden göremiyorum videoyu ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Kullanıcıyı bloklamış olabilir misin acaba? Yanlışlıkla falan?

• Beğen
Yok abi blok falan, reklam görünüyor, reklamı kaldırıyorum boş sayfa kalıyor.
Kullanıcı profiline girince hiç konu açmadığı görünüyor, kullanıcı konuyu silmiş olabilir mi?

• Beğen
Kullanıcı profiline girince hiç konu açmadığı görünüyor, kullanıcı konuyu silmiş olabilir mi?
Konu silinmiş değil. Mesela cepten normal bir kullanıcı olarak bağlandığımda reklamlı bir şekilde bende su şekilde gözüküyor. Sende neden bu sekil görünüyor anlam veremedim ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Başka bir cihazdan veya başka bir tarayıcıdan deneyebilir misiniz