İskender Yenimol İstanbul'dan Selamlar

iscender

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba arkadaşlar zaten bir çoğunuz beni diğer forumlardan tanıyordur. :saygilar:

tanımayanlar ve kurallar için tanışma konumuzu açalım adet yerini bulsun ;)

forum'u google'den gördüm baktım mehmet abinin forum'u ve bir sürü ortak tanıdık var üye oldum. :)

Adı : İskender
Soyadı : Yenimol
Nereden : İstanbul
Mesleği : Elektrikçi
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: Orta
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Google
Kullandığım Model(ler) :ALZRC 450 ZAGİ 100CM V911 AURORA9

• Beğen
Tepkiler: Bektaş imre
Ynt: İskender Yenimol İstanbul'dan Selamlar

Hoşgeldiniz iskender bey

Vayy , İskender kardeşim gelmiş , hoşgeldin İskender , paylaşımlarını burada da bekliyoruz artık :saygilar:

Hosgeldin Iskender :) Hakan'a katılıyorum, burada da paylaşımlarını bekliyoruz ;)

Hoşgeldin İskender :saygilar:

Hoşgeldiniz İskender bey, Değerli yorum ve paylaşımlarınızı bekliyoruz,

Ynt: İskender Yenimol İstanbul'dan Selamlar

İskender başkan hosgeldin. Ne iyi ettin ya gelerek .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

teşekkürler arkadaşlar herkezde burdaymış :)

yeni mesajlar veya konular düğmesi nerde yaww benmi bulamıyorum ne oruç oruç :)

İskender Yenimol' Alıntı:
yeni mesajlar veya konular düğmesi nerde yaww benmi bulamıyorum ne oruç oruç :)
Yok Iskender problem sen de değil, kullandığımız şablonda :) Nedense bu 2 özelliği ilk etapta gerçekten bulması zor yere doymuşlar :embarras:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hoşgeldiniz İskender Bey,

Ben pek diğer forumlara girmediğimden ( Birtek Mehmet abinin forumunun bağımlısı oldum. :laugh: ) tanımıyorum. Ama gördüğüm kadarıyla herkes çok iyi biliyor sizi, inşallah hem forum ortamında hem de yüzyüze görüşüp tanışma fırsatı buluruz en kısa zamanda. :)

Keyifli forumlar. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yok Iskender problem sen de değil, kullandığımız şablonda :) Nedense bu 2 özelliği ilk etapta gerçekten bulması zor yere doymuşlar :embarras:

eyvallah abi ben banner altındaki düğmelerde aradım bulamadım teşekkürler.

Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldiniz İskender Bey,

Ben pek diğer forumlara girmediğimden ( Birtek Mehmet abinin forumunun bağımlısı oldum. :laugh: ) tanımıyorum. Ama gördüğüm kadarıyla herkes çok iyi biliyor sizi, inşallah hem forum ortamında hem de yüzyüze görüşüp tanışma fırsatı buluruz en kısa zamanda. :)

Keyifli forumlar. :saygilar:

hoşbulduk Türker sağolsunlar severler beni :saygilar: büyük solaklar buluşması olursa geliriz inşallah geçen seferkine gelmiştik fakat o zaman forum yoktu

bu arada bu sene yazın yarısı gitti ne solakla nede at yaylası yapılmadı araya ramazan girdi

mesut ve mehmet abi ne yapıyosunuz bayram sonrası yapalım bir büyük buluşma geleneği bozmayalım devam. :thumbup:

İskender Yenimol' Alıntı:
bu arada bu sene yazın yarısı gitti ne solakla nede at yaylası yapılmadı araya ramazan girdi

mesut ve mehmet abi ne yapıyosunuz bayram sonrası yapalım bir büyük buluşma geleneği bozmayalım devam. :thumbup:
Aynen Iskender. Bu sene Solaklar zaten geç açıldı. Açılıştan sonra Mesut katıldığı 1-2 küçük buluşma yaptık ama araya ramazan girince Büyük buluşma kaldı.

Muhtemelen Eylül falan bulur. Zira ramazan sonrası da yaz tatil programları başlar büyük ihtimal. Ama belli de olmaz, bakarsın Eylül beklemeden yaparız bir organizasyon.

Çok uzaktım ama :laugh: özetle öyle ya da böyle er ya da gec "Geleneksel ClubRC-Solaklar Buluşması 2013" yaparız inşallah (ooh be şekerim düştü yine galiba :D)