Izmir Sasalı 17.04.2016

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Gecen hafta hava kotu oldugu icin guzel ucuslar gerceklestiremedik ve video cekemedik ama bu hafta hava superdi bol bol uctuk. Ben, Tamer abi ve Kadir abi bulustuk her zamanki yerimizde bi ara en son 2 yıl önce gordugum modelci abim Okan abi geldi biraz izleyip ayrıldı yakında ekibe oda katilacak :) ben forzayla 10 pil uctum , Tamer abi yeni aldigi 570in maiden yapti fakat video cekmemi istemedi cunku x5 ucusunu cekerken model ne guzel ucuyorken disli canopye surtmeye basladi ne yaptiysa duzelmedi. Kadir abide goblin 380 ve 500 dominatoru ile ucuslar gerceklestirdi. Bol ucuslu guzel bir gundu.

Forza 450
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Kadir abi g380
500 dominator
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Iyi seyirler :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugun bulusma ve hava baya guzeldi. X5 uzun aradan sonra ilk kez nazlandi. Berkay'in nazari degdi sanirim :laugh: Artik komple sokup bakim yapmam lazim emektara:)

Ucagi bu hafta da ucuramadim. Esc soketi kopmus farketmemisim.

Berkay yine uzun uzun uctu. Artik playstation goturcem alana, Berkay ucarken pes atariz Kadirle ;D ;D

Izmir Sasalı 17.04.2016

tamerkaymakci' Alıntı:
Bugun bulusma ve hava baya guzeldi. X5 uzun aradan sonra ilk kez nazlandi. Berkay'in nazari degdi sanirim :laugh: Artik komple sokup bakim yapmam lazim emektara:)

Berkay yine uzun uzun uctu. Artik playstation goturcem alana, Berkay ucarken pes atariz Kadirle ;D ;D
Ahahhahahaha playstation fikrini begendm ahahha

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Izmir Sasalı 17.04.2016

tamerkaymakci' Alıntı:

İyiki gelmemisim uçakla beni kandiracaktin hayal kırıklığı olacaktı desene[emoji16]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin abi pili taktim gazi verdim ama motor tir tir tir yapti. O an aklima sen geldin inan ;D

1 kere dustukten sonra yapistirip ucuyorum ama buna bir carem yoktu. Havyami almamisim yanima :)

Cok Güzel Buluşma Olmus Aranıza işimden Dolayı Katılamıyorum Ama Sıkı Takipdeyim :coolxf:

Tamer Abim Hayılısı Olsun Yeni Modelın iyi Günlerde Kullan :saygilar:

Kadir Abi Sende Cok Güzel Ucmussun Kırımsız Ucusların Olsun İns.

Berkay Sana Gelince Herzamanki Gibi Fenalardasın Bugun Sakin Ucmuşsun Öle Gözüküyor Diğer Ucuşlarına Göre ama Herzamankı Gibi Süpersin HACI ;D Sennde Pallerin Hiç Yere Deymesin İnş :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Gokhan saolasin. Hepimizin kirimsiz olsun isallah. Bir hafta rapor alda katil bize. Sende baslamissin inverte haberini aldik :)

Izmir Sasalı 17.04.2016

Valla İzmir ekibi gayet istikrarlı şahane buluşmalara imza atmaya devam ediyor :bravo:

Videolari henuz izlemedim ama resimler sahane.

Tamer yeni model 570 hayırlı olsun, tek kelime ile harika bir model :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Izmir Sasalı 17.04.2016

tamerkaymakci' Alıntı:
Gokhan saolasin. Hepimizin kirimsiz olsun isallah. Bir hafta rapor alda katil bize. Sende baslamissin inverte haberini aldik :)
Tamer Abi Rapor İşlemiyor Dükkan Bizim Olunca Bide Altlı Üstlü Oturunca Patronla Sıkıntı ;D ;D İnverte Korka Korka Yapmaya Calısıyorum İnş En Başlardayken Kırmam Modeli : ;D

Yine güzel bir buluşma gerçekleştirmişsiniz :thumbup:
Tamer yeni modelini bilmiyordum ya da unuttum kardeşim :rolleyes:
Hayırlı olsun çok güzel tercih
Güle güle kırımsız uçur :halay:

Izmir Sasalı 17.04.2016

Ibrahim saolasin 380 i satip almistim. :)

Gokhan bir hafta sonu ozel izin alirsin ozaman :)

Izmir Sasalı 17.04.2016

tamerkaymakci' Alıntı:
Ibrahim saolasin 380 i satip almistim. :)

Gokhan bir hafta sonu ozel izin alirsin ozaman :)
inş abi aranızda olmak bnde cok ıstıyorum :thumbup:

Izmir Sasalı 17.04.2016

İzmir ekibinin maşallahı var Erhan Reisin açtığı çim biçme sezonuna Berkayla devam ediyoruz, Kadir üstad sende maşallahın var pro flip denemeleri felan. :RCKolik: :RCKolik:

Edit: Tamer 570 Hayırlı olsun bence süper model. :saygilar: :saygilar: