İzmir - Sasalı Uçuş Alanı

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Aracı olmayıp otobusler gelmek isteyenler için bi tarif yaptım elimden geldiğince :)

751 - SASALI - ÇİĞLİ AKTARMA
777 - DOĞAL YAŞAM PARKI - KARŞIYAKA

Hangisi rahatınıza geliyorsa birinde biniyorsunuz ve Sasalı Piknik Alanı Durağında iniyorsunuz. Ondan sonra aşağıda ki yolu takip ediyorsunuz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İzmir Sasalı Uçuş Alanı

Piknik alanına girdiğimiz anda canlı navigasyon videosu;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

burada da artık uçuş yasak sanırım.. :saygilar:

Okan OKAY' Alıntı:
burada da artık uçuş yasak sanırım.. :saygilar:
Evet abi malesef

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sasalı sonrası Manisa dışı uçuş alanı neresi var?

Notam ı kaldırıldı diye biliyorum. İzmuk başka bir yer için çalışıyor ama kesin bir bilgiye sahip değilim.

Merhaba; Sasalı uçuş alanı neden kapalı acaba?

Burasi bir klube vs bagli degildi. Piknik alaninin arka tarafinda, insanlardan uzak bir yerde ucuyorduk. ucus kisitlamalari, yakininda havaalani olmasi, biraz da kalabaliklasmaya baslamisti, piknik vs. Ama asil etken bizim grubumuzun dagilmasi malesef :embarras:

İzmuk pist olarak cok guzeldi ama orasi da kapandi malesef.

Tamer başkan ne günlerdi gerçekden şimdi gözümde canlandı her pazar pilleri yakmaya giderdik ,,, izmir de rc model işi bitti gibi bir şey oldu malesef

• Üzüldüm
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Tamer başkan ne günlerdi gerçekden şimdi gözümde canlandı her pazar pilleri yakmaya giderdik ,,, izmir de rc model işi bitti gibi bir şey oldu malesef
Evet ne yazık ki İzmir ekibi diye bir şey kalmadı :embarras: İzmir Sasalı denince nedense hep şu video aklıma gelir :)

Kadir iyi eğleniyorduk gerçekten ama malesef toplanamıyoruz artık.

Aslında sen bir uçak yapsan da, denemeye gitsek :lollol:
hahahha bu saatten sonra artık köpüklerle uğraşmayız sanırım :) güzel bir ep toplanır da bakalım ilk bir pistimiz olsun sonra araba alırsak eski günlere dönüş yaparız inşallah

Evet ne yazık ki İzmir ekibi diye bir şey kalmadı :embarras: İzmir Sasalı denince nedense hep şu video aklıma gelir :)

Aynen Mehmet abi inşallah ilerisi için diyelim kumanda ve heli hala duruyor satmadım,,helikopteri kullanmak artık cesaret ve kabarık cüzdan istiyor :)
bakalım Odin bizimle olsun.