JR DSX9 ve SPEKTRUM DX7 ile Zagi Ayarları - Videolu Anlatım

Hüseyin EFECAN

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar merhaba, Spektrum DX7 ile zagi ayarları hakkında amatör bir video hazırladım, umarım yeni başlayan arkadaşlar için faydalı olur...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SPEKTRUM DX7 İLE ZAGİ AYARLARI VİDEOLU ANLATIM

Çok faydalı olacağına eminim Hüseyin, eline sağlık. :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Çok faydalı olacağına eminim Hüseyin, eline sağlık. :bravo:

Teşekkür ederim Türker, faydalı olmak güzel

Eline sağlık Hüseyin, yeni başlayan arkadaşlar için çok faydalı bir kaynak olmuş, eline sağlık :thumbup: Hemen bu konumuzu da ilgili INDEKS sayfamıza ilave edelim ;)

Şimdi fark ettim bu soru zamanında sorulmuş. Şimdi video anlatımlı bir konu daha oldu ve süper oldu %p

bizamanlar bende Jr dsx9 için çekmişdim senin konunun altına ekliyorum hüseyin, güzel çekim olmuş seninki kalite iyi ses iyi..

Volkan Güneş' Alıntı:
bizamanlar bende Jr dsx9 için çekmişdim senin konunun altına ekliyorum hüseyin, güzel çekim olmuş seninki kalite iyi ses iyi..
O zaman konunun başlığını hemen değiştirelim ;) Sana da teşekkürler Volkan :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eline sağlık Hüseyin, yeni başlayan arkadaşlar için çok faydalı bir kaynak olmuş, eline sağlık :thumbup: Hemen bu konumuzu da ilgili INDEKS sayfamıza ilave edelim ;)

Şimdi fark ettim bu soru zamanında sorulmuş. Şimdi video anlatımlı bir konu daha oldu ve süper oldu %p

Teşekkür ederim Mehmet abi, bu bilgiler yeni başlayanlara ilaç gibi geliyor, zira ben zagiye yeni başladığımda çok aramış ve böyle bir videolu anlatım bulamamıştım...

Delikopter' Alıntı:
Teşekkür ederim Mehmet abi, bu bilgiler yeni başlayanlara ilaç gibi geliyor, zira ben zagiye yeni başladığımda çok aramış ve böyle bir videolu anlatım bulamamıştım...
Kesinlikle Hüseyin %p Bilince her şey çok kolay ama ilk defa yaparken çoğu kez yeni şeyler karışık geliyor insana ;)