[Kampanya]: Fastlad'de Cyber Monday İndirimleri. Tüm kumanda ve FBL lerde %15...

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Evet indirimleri kısım kısım ama ard arda yaptılar bu sefer. Güzel taktik :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Kampanya]: Fastlad'de Cyber Monday İndirimleri. Tüm kumanda ve FBL lerde %15...

Bu sefer senden önce davrandım :lol: Ama bu konu kalsın, ben benim mesajı sileyim ;)

Bu arada "Kısım kısım" demişsin ama "Black Friday" de Kumanda ve FBL dahil tüm ürünlerde %15 indirim vardı diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum acaba ??

Yok abi yanlış hatırlıyorsun, sadece heli kitlerinde vardı indirim. Zaten black friday biraz daha amerikan ve uzakdoğu icadı olduğundan çok da eleştiremedik ingilizleri, buna şükür dedik geçtik. Ama taktik sağlam, böyle kısım kısım indirim yaparak sürekli gündemde kalıyorlar.

Ben yedek parça almak için bekliyorum ama bir indirim olmadı , sanırım olmayacak da.... :-\

Rasim sayesinde adamların gözü doydu , artık tümden indirim yapmıyorlar :) Üç tane böyle adamım olsun New yorka şube açarım vallar :lol:

Spektrum DX6 sepete ekledim ağırlığını merak ettiğim için... 2007 gram...

Sizin 7 gramınıza tüküreyim ben ;D Alın sizin olsun kumandanız...

İlker Sönmez' Alıntı:
Rasim sayesinde adamların gözü doydu , artık tümden indirim yapmıyorlar :) Üç tane böyle adamım olsun New yorka şube açarım vallar :lol:
Süper tespit, aynen katılıyorum :bravo: :lol: :D

Ben de katılıyorum ;D ;D ;D

Bu arada vbar controller başlangıçta bazıları ya out of stock tu yada çabuk bitti bilemiyorum. Ama bir saat olmadan, ben bu başlığı açarken in stock olan kumanda artı satellite de gitmiş... Seviliyor kumandamız :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben de katılıyorum ;D ;D ;D

Bu arada vbar controller başlangıçta bazıları ya out of stock tu yada çabuk bitti bilemiyorum. Ama bir saat olmadan, ben bu başlığı açarken in stock olan kumanda artı satellite de gitmiş... Seviliyor kumandamız :D
korkarım vbar dan başka kumandaların hepsi demode olacak :lollol:

Valla dx9 300$ bence efsane fiyat :halay:

Valla sağolsunlar ; Mehmet abi , İsmail ,Kaan, Rasim ve Deniz in fikirlerini ayrı ayrı aldım. Yorumlar olumlu olunca ve %15 indirim olunca , bende bir tane vbar neo aldım. Normalde ikondan memnunum ona lafım yok .Sadece speed heliler ile ilgili ayrı ince ayarlar yapılması hoşuma gitti. Yoksa o hızda resque çekilirse vay haline helinin[emoji12] [emoji12]

Ben dx6 fiyatını midland ile kıyasladım midlandta daha ucuza geliyor indirimsiz olmasına ragmen fastledte kargo biraz fazla yuksek

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut Sert' Alıntı:
Valla sağolsunlar ; Mehmet abi , İsmail ,Kaan, Rasim ve Deniz in fikirlerini ayrı ayrı aldım. Yorumlar olumlu olunca ve %15 indirim olunca , bende bir tane vbar neo aldım. Normalde ikondan memnunum ona lafım yok .Sadece speed heliler ile ilgili ayrı ince ayarlar yapılması hoşuma gitti. Yoksa o hızda resque çekilirse vay haline helinin[emoji12] [emoji12]

Ben hala bilmiyorum Speed helilerle ilgili ne gibi bir ince ayar var. Speed helilerin ince ayarları nelerdir onu da bilmiyorum :D

Ikon advanced ayarlar da son derece yeterlidir diye düşünüyorum da biraz daha açmak lazım bu ince ayar konusunu.

Yine de Vbar Neo ya dev bir transfer daha, emin adımlarla ilerliyoruz :D

Berkay Eğmür' Alıntı:
Ben dx6 fiyatını midland ile kıyasladım midlandta daha ucuza geliyor indirimsiz olmasına ragmen fastledte kargo biraz fazla yuksek

2007gr olduğundan, o 7gr yüzünden standart postanın dışına çıkıyor. UPS/DHL ile de 23 pound küsür...

Yalnız şöyle birşey var, fastlad sistemde ağırlıklar tanımlı ve sistem izin vermiyor ağır bir paket için ucuz bir kargo seçmeye... Midlandde ise sistemde böyle bir ayarlama yok. Ben Logo550sx midlandden aldım. Tabii checkout ekranında airmail 8,33 pound görünce atladım hemen. Sonradan adamlar mail attı, kutu fazla büyük ve ağır. O yüzden std airmail ile gönderemiyoruz, ups ile göndereceğiz ama şu kargoyu 25 pounda tamamlayın diye. 16,67 pound daha ödedim gönderdikleri link aracılığıyla ve ups ile geldi.

Sürprizlere açık yani o dediğin kargo olayı, benim birebir yaşadığım durum ortada. Düşünen önce mail atsın adamlara, gerçekten gönderiyor musunuz normal posta ile diye teyit alsın ;)