[Kampanya]: Fastlad'de Cyber Monday İndirimleri. Tüm kumanda ve FBL lerde %15...

[Kampanya]: Fastlad'de Cyber Monday İndirimleri. Tüm kumanda ve FBL lerde %15...

Rasim Öztürk' Alıntı:
2007gr olduğundan, o 7gr yüzünden standart postanın dışına çıkıyor. UPS/DHL ile de 23 pound küsür...

Yalnız şöyle birşey var, fastlad sistemde ağırlıklar tanımlı ve sistem izin vermiyor ağır bir paket için ucuz bir kargo seçmeye... Midlandde ise sistemde böyle bir ayarlama yok. Ben Logo550sx midlandden aldım. Tabii checkout ekranında airmail 8,33 pound görünce atladım hemen. Sonradan adamlar mail attı, kutu fazla büyük ve ağır. O yüzden std airmail ile gönderemiyoruz, ups ile göndereceğiz ama şu kargoyu 25 pounda tamamlayın diye. 16,67 pound daha ödedim gönderdikleri link aracılığıyla ve ups ile geldi.

Sürprizlere açık yani o dediğin kargo olayı, benim birebir yaşadığım durum ortada. Düşünen önce mail atsın adamlara, gerçekten gönderiyor musunuz normal posta ile diye teyit alsın ;)
Anladım abi fakat ben dx6i alirken midlandtan 8 kusur pound kargo odedim fakat fastlad 23 kusur cıkartmisti o yuzden soyledim ben :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla bende bilmiyorum speed ince ayari.Denicez görecez.yoksa dediğim gibi ıkon da yeterli benim için. Maksat değişiklik olsun. Begenmezsek ilana koyacaz .napim. [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Hadi hayırlı olsun Mesut. Bakalım Neo'nun ne gibi ilave maharetleri var, hep beraber göreceğiz insallah :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun Mesut kırımsız güzel günlerde kullan inşallah

Mesut Sert' Alıntı:
Valla sağolsunlar ; Mehmet abi , İsmail ,Kaan, Rasim ve Deniz in fikirlerini ayrı ayrı aldım. Yorumlar olumlu olunca ve %15 indirim olunca , bende bir tane vbar neo aldım. Normalde ikondan memnunum ona lafım yok .Sadece speed heliler ile ilgili ayrı ince ayarlar yapılması hoşuma gitti. Yoksa o hızda resque çekilirse vay haline helinin[emoji12] [emoji12]

Abi çok doğru bir ünite bence , özellikle de speed için,

göreceksin fast forward uçarken pitch versen bile yükselmiyor hızlanıyor, garip ama çok güzel bir tarz sport uçuşlar için. speed için çok uygun diye düşünüyorum.
Kullandıktan sonraki yorumlarını merak ediyorum, bakalım ikondan sonra nasıl gelecek sana..

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi hayırlı olsun Mesut. Bakalım Neo'nun ne gibi ilave maharetleri var, hep beraber göreceğiz insallah :halay:

Teşekkür ederim Mehmet abi.
mevlüt yılmaz' Alıntı:
Hayırlı olsun Mesut kırımsız güzel günlerde kullan inşallah

Teşekkür ederim.mevlut abi .
Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi çok doğru bir ünite bence , özellikle de speed için,

göreceksin fast forward uçarken pitch versen bile yükselmiyor hızlanıyor, garip ama çok güzel bir tarz sport uçuşlar için. speed için çok uygun diye düşünüyorum.
Kullandıktan sonraki yorumlarını merak ediyorum, bakalım ikondan sonra nasıl gelecek sana..
Bakalim Kağan inşallah sonuçları iyi olur
.hep birlikte görecez[emoji106]

Mesut Sert' Alıntı:
Valla bende bilmiyorum speed ince ayari.Denicez görecez.yoksa dediğim gibi ıkon da yeterli benim için. Maksat değişiklik olsun...
Hayırlı olsun Mesut, pişman olacağını sanmam. :thumbup:

Uçtuktan sonra üniteyle alakalı yorumlarını bekliyoruz. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı olsun Mesut, pişman olacağını sanmam. [emoji106]

Uçtuktan sonra üniteyle alakalı yorumlarını bekliyoruz. :RCKolik:
teşekkür ederim .Bakalim görecez inşallah hep birlikte.[emoji106] [emoji106]