Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

Kameranın lensinde toz kaldığı için ( videoda kocaman 2-3 tane nokta belli oluyor) bütün hevesimi kırdı :eek:f: Bende özenmeyip, Cumartesi ve pazar günlerinden uçuşları basit bir video olarak harmanlayıp hazırladım, umarım hoşunuza gider :thumbup:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu arada geçen gün facebook bana hatırlatınca bende forum halkıyla paylaşmak istedim,

Geçen sene tam bu zamanda aldığım OptiPower piller hala ilk günkü performanslarını koruyor, bu videolardaki pillerde geçen sene aldığım piller. Performanslarında en ufak kayıp yok, hücreler arasında fark, şişme vs. kesinlikle yok. Ben çok memnunum, teredütte olanlar fastlad'dan kolayca temin edebilir. Zaten şu devirde ulaşılabilir en mantıklı pil Optipowerlar gözüküyor :)

Ben 6s 5000mAh 50c
6s 5000 mAh 30c
6s 5800 50C kullanıyorum. Tavsiyem 5800 tercih etmemeniz, sürede aman aman fark olmuyor ve diğerlerine oranla biraz büyük ve pahalı...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video paylaşımına kadar ara verdin ki Doğukan :-\ artık ne paylaşsan kabulümüz :laugh: ;D

Birazdan bir türk kahvesi söyleyeyim de, onun eşliğinde izleyeyim inşallah :halay: :yuppi:

Ellerine sağlık Doğukan :bravo:

Piro tic-toc'a doyduk :D Özeni falan boşver, uçuşun yeter, video paylaş sen :) Overspeed öncesi kontrole de koptum. Sorumlu modelcilik ;)

Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık

Doğukan Ocak' Alıntı:
Kameranın lensinde toz kaldığı için ( videoda kocaman 2-3 tane nokta belli oluyor) bütün hevesimi kırdı :eek:f: Bende özenmeyip, Cumartesi ve pazar günlerinden uçuşları basit bir video olarak harmanlayıp hazırladım, umarım hoşunuza gider :thumbup:

Best of TURKEY :) :thumbup:

Türk kahvesi ile video süper gitti :halay: :yuppi: Nacizane yorumlarım :

-- 01:32 ve 02:30 daki modelden çıkan sesler nedir ya :eek: ;D yazıktır günahtır :laugh: Ondan önceki Emre'nin de dediği kontrol olayını söylemiyorum bile :lollol:
-- 01:54 Piro Tictoc serisi tek kelime ile harika olmuş :bravo: :halay:
-- 02:55 deki son sürek gelirken 90 derece tırmanmak nedir ya ? :eek: :rolleyes: Nerden çıktı bu hareket, var mı bir adı ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türk kahvesi ile video süper gitti :halay: :yuppi: Nacizane yorumlarım :

-- 01:32 ve 02:30 daki modelden çıkan sesler nedir ya :eek: ;D yazıktır günahtır :laugh: Ondan önceki Emre'nin de dediği kontrol olayını söylemiyorum bile :lollol:
-- 01:54 Piro Tictoc serisi tek kelime ile harika olmuş :bravo: :halay:
-- 02:55 deki son sürek gelirken 90 derece tırmanmak nedir ya ? :eek: :rolleyes: Nerden çıktı bu hareket, var mı bir adı ?

Wall diyorlar sanırım abi. Kyle Stacy'nin en sevdiğim hareketlerindendir kendisi.

Harikasın Doğukan.
İzledim telefondan ama akşam daha büyük ekrandan bi daha izlemek isterim.

Valla harikasın Doğukan. Tebrikler :) Yerli Tareq

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bravo dogukan,cok hizli ilerledin valla.izlerken cok keyif aldim

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vay be, bu nedir böyle. [emoji122] Beklediğimize değdi.

Uçuş zaten mükemmel, üzerine önce sağa sonra sola bakışta müthişti.

Piro-tictoc gibi efsane bir hareketide layıkıyla yapabilmek büyük başarı, tebrik ederim kardeşim.

Böyle genç bir kardeşimizin bu seviyelere ulaşması ne kadar güzel birşey. Büyük keyif. :RCKolik:

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrik ederim Doğukan gerçekten süper uçuşlar, başarılarının devamını diliyorum defalarca sıkılmadan izledim. Hızlı ve kararlı net hareketler çok keyifli kırımsız uçuşların olsun kardeşim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abilerim, hepinize tek tek çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim, layık gördüğünüz yorumlar içinde ayrıca teşekkür ederim :saygilar: :saygilar:

Bravo Doğukan efsane ucmussun. Piro tic tock cok iyi

Doğucum telefondan seyretmiştim bi turlu bilgisayar başına oturup yazma fırsatı bulamadım tebrik ediyorum kardeşim hakikaten çok keyifle izledim videoyu süper ucus olmuş. :bravo:
piro tictoc lar fln iyice oturmuş artık :D o dört koşeli harekette çok şık devamını da bekliyoruz :thumbup:

ali yalçın' Alıntı:
Bravo Doğukan efsane ucmussun. Piro tic tock cok iyi

Çok teşekkürler Ali abi çalışmaya devam :saygilar:

Emre Yolcu' Alıntı:
Doğucum telefondan seyretmiştim bi turlu bilgisayar başına oturup yazma fırsatı bulamadım tebrik ediyorum kardeşim hakikaten çok keyifle izledim videoyu süper ucus olmuş. :bravo:
piro tictoc lar fln iyice oturmuş artık :D o dört koşeli harekette çok şık devamını da bekliyoruz :thumbup:

Eyvallah Emre kardeşim çok teşekkür ediyorum beğenmene sevindim :thumbup: :thumbup:

Bu arada nitro hakkında verdiğin bilgiler, tüyolar sayesinde model canavar gibi oldu, yakında bir videoda onunla paylaşırım :D