Kedisinden Quadcopter Yaptı!

Barstepe

Uye
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Danimarkalı sanatçı Bart Jansen ölen kedisini sonsuza kadar yanında hissetmek için sıra dışı bir eser yarattı.
Ölen kedisinden ayrılamayınca...
Jansen çok sevdiği kedisi Orville’in araba kazası sonucu ölmesiyle bir süre kendisine gelemedi. Bir süre düşündükten sonra kedisini sonsuza kadar yaşatmanın bir yolunu buldu.

Jansen uzaktan kumandalı helikopter uzmanı Arjen Beltman ile işbirliği yaparak Orville’i bile helikoptere dönüştürdü. Danimarkalı sanatçı Bart Jansen çok sevdiği kedisi Orville’in araba kazası sonucu ölmesiyle bir süre kendisine gelemedi.

Bir süre düşündükten sonra kedisini sonsuza kadar yaşatmanın “yaratıcı” bir yolunu buldu. Jansen uzaktan kumandalı helikopter uzmanı Arjen Beltman ile işbirliği yaparak Orville’i bile helikoptere dönüştürdü.

Böyle iyimi olmuş yani bu kedi. ??? Hatıralarda kalsa daha iyiydi bence. :laugh:

Adam toprağa bakarak üzülmek istememiş havaya bakmak istemiş ;D

Bence de kediyi kendi haline bıraksaydık cok daha iyi olurmuş . Bence bencilce bir davranış olmaz be yazık ki :(

Hayvanı öldükten sonra bile rahat bırakmamış, gözleri açık gitmiş! Satanistmidir nedir? :rolleyes:

çılgınlık :rolleyes:insan yaşadığı hatıraları ile anması gerektiği eski dostunu bu hale döndürmemeli :(p

Allah akıl fikir versin ne diyelim. Sağlıklı bir düşünce yapısı değil :(p

Buda yapım aşaması galiba yazık hayvancağıza şu hale bakın :( Heli uzmanı denilen kişide lehim yapmayı bile bilmiyor.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda Erkan' Alıntı:
...Heli uzmanı denilen kişide lehim yapmayı bile bilmiyor.
Heli uzmanı diyor ama quadro yapıyor, helide fazla uzmanlaştıkça pervane sayısı artıyor herhalde. ;D
O yüzden benim helinin 2 tane pervanesi var demek. Çok bileydim 4 pervaneli olacakmış. :lollol: :lol:

Frankenstein 'ın kedisi bu olsa gerek kedinstein :lollol: :lol:

adamın karakteri bir başka olmalı, benim bir kedim ölmüştü ölüsüne dahi zor baktım, sapık mı desek eş... mi desek neler neler desek az bu hıy.... a

Acaba kedi ölünce böyle olacağını bilse, kendini moleküllerine ayırarak mı ölürdü :lol:

Bence ayak yapıyorlar.Adam reklam amaçlı veya sadistliğinden böyle bişey yapmış.Belki kediyi bile kendi öldürmüştür.Hayvan hakları hoplamasın diye böyle bi hikaye uydurmuşlar.Öbür dünyada o kedi bu adamlarla tareq gibi akrobasi yapar.

Kedi sahibinden daha insani göründü gözüme.