Kendi Lehim Standim

Kendi Lehim Standim

Gerçekten süper. Tebrikler :bravo:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kendi Lehim Standim

Hemen bir tane de ben yapacağım. Bunca sene boşuna parmakları yakmışız.

Kendi Lehim Standim

Elinize sağlık hocam.Çok beğendim, ilk fırsatta da ben yapacağım.Hem pratik,hem hızlı,hem de güvenilir bir yöntem olmuş.Mesela maşalar ahşap olduğu için kabloyu ezip zarar vermeyecektir. :)

Kendi Lehim Standim

Vallaha bravo güzel icat bi ara bende yapmak istemiştim benim mandallar plastik olunca baktım mandal erimeye başladı şimdi ahşap mandalı görünce aynısından uygulayacam Süper harika

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kendi Lehim Standim

Eğer siz de benim gibi yakın cevreden Ağaç mandal bulma konusunda sıkıntı yaşıyor :-\ ve bulmak dolaşmaya üşeniyorsanız, internet emrinizde ;)

Kendi Lehim Standim

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eğer siz de benim gibi yakın cevreden Ağaç mandal bulma konusunda sıkıntı yaşıyor :-\ ve bulmak dolaşmaya üşeniyorsanız, internet emrinizde ;)

Yahu senin helileri ver eskiciye, bolca mandal alırsın! :D :p

Kendi Lehim Standim

Sümer Yamaner' Alıntı:
Yahu senin helileri ver eskiciye, bolca mandal alırsın! :D :p
Aklıma gelmedi değil ama o da eskide kaldı be abi :laugh: Şimdi dolaşan da yok mahalle aralarında ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kendi Lehim Standim

Aklıma gelmedi değil ama o da eskide kaldı be abi :laugh: Şimdi dolaşan da yok mahalle aralarında ;D

Dooru dooru. Hem mandallar da plastik. :p Ama olsun. Plastik mandal kullan. Soğuk lehim yaparsın. :D

Kendi Lehim Standim

Sümer Yamaner' Alıntı:
Dooru dooru. Hem mandallar da plastik. :p Ama olsun. Plastik mandal kullan. Soğuk lehim yaparsın. :D
Senin niyet belli abi :laugh: ;D "Soğuk lehim" falan :lollol:

Kendi Lehim Standim

Sümer abi sen lehim standı olarak ne kullanıyorsun ? Gerçi senin pek pil gibi şeylerle işin olmuyor. Daha ince işçilik yapınca allah vere sen stand da kullanmıyorsundur ?

Kendi Lehim Standim

Sümer abi sen lehim standı olarak ne kullanıyorsun ? Gerçi senin pek pil gibi şeylerle işin olmuyor. Daha ince işçilik yapınca allah vere sen stand da kullanmıyorsundur ?

Konnektörler için minik mengene kullanıyorum.
Elektronik devre üretimi için özel plaket tutucu sistemler var. Onlardan kullanıyorum.

Resim ekleyemiyorum. Şu linke bakabilirsin:

Kendi Lehim Standim

Minik mengeneyi ben de kullanıyordum ama özellikle pil konnektör lehimi için mandal en güzeli abi :laugh: