Kiss Fc & Raceflight One

Murathanaksoz

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Multikopter
Yarışçılar arasında kopan bir fırtına Kiss Fc mi ? Raceflight One mı ? Kendimce yorumladım :) :RCKolik: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kiss Fc & Raceflight One

Videoyu izlerken bizim gelişlerde kullandığımız FBL üniteler aklıma geldi.

Son yorum kısmında dediğin önemli olan kartı, kendi uçuş zevkimize göre ayarlamak %p

Konu cahili birisi olarak teknik açıklamalar biraz Fransız kaldımsa da :laugh: videoyu zevkle izledim. Ellerine, emeğine sağlık Murathan :RCKolik:

Bu arada yeni bir yarış hazırlığı var galiba. Şimdiden başarılar ;D

Kiss Fc & Raceflight One

Eline sağlık Murathan. :bravo:

Mehmet abiye katılıyorum, helilerde kullandığımız FBL ünitelerden felsefe olarak hiç farklı değil bence bu kartlarda. Hangisini kullanırsan kullan farklı olan şey "arayüz" , hiçbirinde ne başka bir sensör ne de başka bir donanım olduğunu zannetmiyorum. :-\

Ama bazı arayüzler varki her kullanıcıya hitap etmiyor ve kişisel olarak kullanıcıları itebiliyor, kabiliyet olarak diğerlerinden hiçbir eksiklikleri olmamasına rağmen. :(

Bence bizi uçmayı sevdiğimiz ayara en hızlı götürecek olan arayüz kullanıcı bazında en iyi kart yarışını kazanacaktır herzaman. :)

Kiss Fc & Raceflight One

Abiler çooook teşekkürler öncelikle. Bizim insanımızın objektif olmayı öğrenmesi lazım. Bazı ürünler pazarlama harikasıdır sadece.

Kiss Fc & Raceflight One

Murathan hocam eline sağlık çok güzel konu olmuş %p Bir de mini quadlar için PID mantığını kavrayabileceğimiz videolar hazırlasanız çok güzel olur. Bununla ilgili Türkçe kaynak ya ben bulamadım ya da yok... :)

Kiss Fc & Raceflight One

Doğukan Ocak' Alıntı:
Murathan hocam eline sağlık çok güzel konu olmuş %p Bir de mini quadlar için PID mantığını kavrayabileceğimiz videolar hazırlasanız çok güzel olur. Bununla ilgili Türkçe kaynak ya ben bulamadım ya da yok... :)

Var youtube kanalımda :)

Kiss Fc & Raceflight One

murathanaksoz' Alıntı:
Var youtube kanalımda :)
Ama biz YouTube kanallarını aktif olarak takip edemiyoruz ki Murathan :-\

Rica etsek yeni konu başlığı altında bu videoları da burada paylaşabilir misin lütfen :saygilar: :RCKolik:

Kiss Fc & Raceflight One

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ama biz YouTube kanallarını aktif olarak takip edemiyoruz ki Murathan :-\

Rica etsek yeni konu başlığı altında bu videoları da burada paylaşabilir misin lütfen :saygilar: :RCKolik:

Abi ne demek :) Gereksiz kalabalık yapmayim diye koymadım hehe :) Çok teşekkürler :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kiss Fc & Raceflight One

murathanaksoz' Alıntı:
Abi ne demek :) Gereksiz kalabalık yapmayim diye koymadım hehe :) Çok teşekkürler :)
Ben de diyorum ki bu videoyu daha önce izledim :D

Indeks sayfamız sağolsun :thumbup: (Bakınız Quad TV" bölümüne ;) )

Kiss Fc & Raceflight One

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de diyorum ki bu videoyu daha önce izledim :D

Indeks sayfamız sağolsun :thumbup: (Bakınız Quad TV" bölümüne ;) )

Desteğin için teşekkürler abi, inşallah günün birinde ülke çapında bir rc buluşması olur da hep beraber eğleniriz. ( rc arabacılar hariç :laugh: :laugh: hehe