[Video]: BERAOZDEMIRWORKS - (FPV) YENİ QUAD! KISS SETUP ve STOCK PIDS

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

berattea

Uye
Montaj videosu kendi hatamdan dolayı yanınca malesef sizlerle paylaşamadım. Fakat ilk uçuşunu en azından sizlere aktarmak isterim. Full kiss setup yaptığım quadın montajı 9 saat civarında sürdü. Detaylı ve temiz montaj olması için ince ince topladım. Ve 1 hafta civarı rafta yattıktan sonra havanın da açmasını fırsat bilip havalandım. 3 pillik uçuştan ufak bir kesittir.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
[Video]: BERAOZDEMIRWORKS - (FPV) YENİ QUAD! KISS SETUP ve STOCK PIDS[/Video][Video]

Eline sağlık Berat, modele yorum yapabilecek bilgi ve tecrübem yok ama video gayet güzel olmuş. :thumbup:

Sonda birde meraklı misafirimiz olmuş sanırım parkta mesai yapan. :laugh: :RCKolik:[/video]

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
[Video]: BERAOZDEMIRWORKS - (FPV) YENİ QUAD! KISS SETUP ve STOCK PIDS[/Video][Video]

Belki cahilce bir soru olacak ama "Kiss Setup" ne demek :rolleyes: ???[/video]

Barbarian2

Kıdemli Uye

Eline sağlık, güzel temiz uçuş olmuş.[/video]

berattea

Uye

Mehmet abi kiss setup derken kiss marka ekipmanlardan (uçuş kontrolcüsü ve escler) topladım demek oluyor. Ali abi ve Türker abi sizlerede tesekkur ederim.[/video]

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Vay demek oyle bir marka varmis :D Açıklama icin teşekkürler Berat :saygilar:

Sent from my iPhone using Tapatalk