KK 2.1 Kontrol Kartı Denge noktası

Web sitesi
dronecekimleri.net
İlgi Alanı
Multikopter
Merhabalar. Öncelikle Forumda yeniyim bir hatam olursa kusuruma bakmayın. Reptile 500 toplamaya çalışıyorum hatta topladım sayılır. KK 2.1.5 Kartını gövdede uygun bir yere monte ettim ancak ev ortamında kalkışta düzgün kalkmıyor. Tereddütüm denge noktasına mı monte edilmelidir? Lipolarda monte edilirken denge noktasına uymak gerekli mi? Videolarda hep farklı konumlarda lipoları görüyorum yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler. :new:

hocam kumanda ayarlarını yaptın mı ?

yağız müd' Alıntı:
hocam kumanda ayarlarını yaptın mı ?
kumanda ayarları, esc kalibrasyon, pervane yönleri hepsini hatmettim :) dışarıda deneme imkanı henüz bulamadım evde yana yatma eğilimi farkettim. Denge noktasına dikkat ederek tekrar yerleştirdim birazdaha düzeldi sanırım teşekkürler.Açık havada deneme sonrası tecrübelerimi paylaşırım.

güzel ucuslar. Allah kazadan beladan korusun. deneyimlerinizi bekliyoruz :RCKolik:

Bülent bey merhabalar,

Şu konuya göz gezdirdiniz mi?

Zafer SAHIN' Alıntı:
Bülent bey merhabalar,

Şu konuya göz gezdirdiniz mi?
Tüm konuyu özetlemişsiniz teşekkürler faydalı oldu. Sorunum sanırım denge merkezindeymiş açık alan denemesi henüz yapamadım en kısa sürede deneyip sorun yaşarsam paylaşırım teşekkürler cevaplarınız için.