KK 2.1.5 Kontrol kartı enerji bağlantısı

FOXXTR

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar forumda aradım taradım bununla ilgili birşey bulamadım, konu açsammı açmasammı emin olamadim gereksizse silebilirsiniz

şimdi ilk önce ben hiç bir halt bilmiyorum :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

KK 2.1.5 kontrol kartı siparişi verdim fakat bir sürü montaj videosu ve forumda yazılanlara bakıp bu karta nereden ve nasıl enerji vereceğimi çözemedim
kart 4~6V arası çalışır diyor benim alacağım pil 3s 11V enerji veriyor, bunu direk bağlarsam (neresinden bağlanacağınıda bulamadım zaten) bu kart tost olur.
esc ler gibi ubec ler varmış okuduğum kadarı ile ama bazı esc ler içinde ubec varmış

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

benim aldığımda da var olduğu yazıyor fakat esc nin üzerinde gördüğüm kadarı ile bataryadan gelen + -, motora giden 3 kablo, birde kontrol kartına bağlanan hangi motor olduğunu belirleyen kontrol kartı bağlantısı var

kontorl kartı ve alıcı için 5v luk extra bir + - çıkış yok bir kablodan paralelmi çekmem laızm yoksa başka bir şekildemi bağlamam lazım birde kontorl kartının neresine bağlamam gerekiyor onuda anlamadım
kartın üstünde açıklamada batarya ile ilgili tek bir yer var açıklamada sensör olduğu yazıyor anladığım kadarı ile batarya azalınca sinyal göndermek için birde kumanda alıcısı var tabi

kontorl kartı enerji bağlantısı nasıl yapılacağına dair en ufak birşeye rastlamadım, muhtemelen çok basit birşey ama cehalet işte ne yaparsınız. yardımcı olursanız sevinirim.