Klone 450 heli toplama

Alıp duruyor ne Ali abi:lol::lol: Evet bu markanın bir modelini 2 kere aldım :D ama ben bangooddan almıştım. AliExpressde güvenilir tabi.
canavar var. Tavsiye ederim. Ayrıca Ali abinin dediği gibi ALZRC x360 gayet kalitelidir diye düşünüyorum. O markanın farklı bir helikopterini kullanıyorum hali hazırda. Gayet kaliteli.

Alıp duruyor ne Ali abi:lol::lol: Evet bu markanın bir modelini 2 kere aldım :D ama ben bangooddan almıştım. AliExpressde güvenilir tabi.
canavar var. Tavsiye ederim. Ayrıca Ali abinin dediği gibi ALZRC x360 gayet kalitelidir diye düşünüyorum. O markanın farklı bir helikopterini kullanıyorum hali hazırda. Gayet kaliteli.
Bangood Aliexpres faketmez Ali, bangood dan gelen aliexpresten de gelir ?

Fırsat ayağına gelmiş bak

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK

Fırsat ayağına gelmiş bak
Servolar ve esc yaramaz . Motor gayet iyi hatta kendimde şu anda 450 L helimde kullanıyorum . Bu parçalara bu fiyat çok çok iyi . normalde bu frame 120$ civarı . servoların tane 8$ , esc 10$ , kbar 25$ civarı . Yaptı sana 180$ . Bide üstüne gümrüktü kargolama bedeliydi falan filan olur 190-200$ .

Bu kasaların hepsi eski ama yinede benim tercihim en azından 3S lipo setup bile olsa 450L olurdu .

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK