Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

[Görseller]: Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Ellerinize sağlık. :) Bugün biz de Rasim'le bir ay aradan sonra uçmaya çalıştık biraz. Çalıştık diyorum, zira kuzeyden esen sert ve buz gibi rüzgar bizi bizden aldı, uçuşun bazı anlarını hafızadan silecek kadar dondurdu :D

Emre Kaman' Alıntı:
Ellerinize sağlık. :) Bugün biz de Rasim'le bir ay aradan sonra uçmaya çalıştık biraz. Çalıştık diyorum, zira kuzeyden esen sert ve buz gibi rüzgar bizi bizden aldı, uçuşun bazı anlarını hafızadan silecek kadar dondurdu :D
Valla Emre bugun bizim Saha da masallah Eskisehiri aratmadi :laugh: Arazi acik olunca tadli ama soguk bir esinti bizleri Yanliz birakmadi :lollol: uzerine 3 derece sicaklik tuz biber oldu :lol:

500 Artık o fotoğraflardaki değil malesef, kafa üstü çakılınca bayağı bir değişti. İlk bakışta kuyruk servosu ve bir cyclic servo tamamen gitmiş, kanopi ağır hasar, pil de darbeli, dişliler sağlamı yok, rotoro bakmadım daha iki pali kökünden kırınca o da bayağı dağılmıştır diye düşünüyorum frame sağlam kitin kalan kısmnda da birşey yok gibi tabi bir iki hasar daha çıkar gibi duruyor. Zamanla toplarım artık yavaş yavaş. İlk invert denemesi 3-5 sn sürdü ya o kötü oldu :laugh:

Mustafa Hacılar' Alıntı:
500 Artık o fotoğraflardaki değil malesef, kafa üstü çakılınca bayağı bir değişti. İlk bakışta kuyruk servosu ve bir cyclic servo tamamen gitmiş, kanopi ağır hasar, pil de darbeli, dişliler sağlamı yok, rotoro bakmadım daha iki pali kökünden kırınca o da bayağı dağılmıştır diye düşünüyorum frame sağlam kitin kalan kısmnda da birşey yok gibi tabi bir iki hasar daha çıkar gibi duruyor. Zamanla toplarım artık yavaş yavaş. İlk invert denemesi 3-5 sn sürdü ya o kötü oldu :laugh:
Neyse Mustafam tekrar geçmiş olsun ve sağlık olsun diyelim :-\ Dediğin gibi teknik bir sıkıntı oldu herhalde yoksa invert alınca modelin irtifa kaybetmemesi gerekiyor..

Inşallah kısa sürede modeli ayağa kaldırır, kaldığımız yerden devam ederiz. ;) O zamana kadar da yeni gelen TAROT 450 DFC ile yola devam :thumbup:

Sizde yine güneş varmış abi biz yağmurdan kafamızı kaldıramadık :D

Elinize sağlık , paylaşım için teşekkürler :thumbup:

Mustafa Hacılar' Alıntı:

Mustafa abi çok geçmiş olsun :-\

Sağ ol Doğukan ım, oluyor böyle şeyler zaman zaman :)

Geçmiş olsun Mustafa, güzel modeldi gerçekten... Ben tekrar bir şekilde 500 ile devam etmeni isterim ama o arada tabii 450 nin de yedek olarak hazır olması isabet olmuş :)

Sağ olasın Rasim, 500 çok iyi, Fbl, spirit, gerçekten çok hoşuma gidiyordu alışma devresinide atlatmıştık iyi kötü, ama tabi ki bu sevda burda bitmez :) o heli tekrar uçacak ;D

450 yi de bugünler için topladık işte :)

Güzel buluşma olmuş ellerinize sağlık. Mustafa olmuş bir şanssızlık geçmiş olsun. inşallah bundan sonra kırım yaşamazsın.

Kısmen zor şartlarda gerçekleştirdiğimiz buluşmada Mustafa'nın kırımı hariç keyfimiz yerindeydi. :-\

Keşke olmasaydı ama sağlık olsun deyip yolumuza devam etmekten başka yapacak birşey de yok malesef. Neyseki 450 tam zamanında yetişiyor. :)

Geçmiş olsun Mustafa :)

Tekrar olmaması dileğiyle kırım için geçmiş olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mevlüt Abi, Türker Abi, Emre Abi, Mustafa kardeşim sağ olun hepiniz :saygilar: