Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Ailem İzmit/Derince de oturduğu için sık sık İzmit'e gidiyorum. Bu haftasonu da İzmit'te olacağım. Buluşma olacaksa katılmak isterim. Saat ve yer bilgisi paylaşır mısınız?

Ailem İzmit/Derince de oturduğu için sık sık İzmit'e gidiyorum. Bu haftasonu da İzmit'te olacağım. Buluşma olacaksa katılmak isterim. Saat ve yer bilgisi paylaşır mısınız?
Buluşma günü genelde Cuma günü hava durumuna göre belli oluyor. Cuma günü akşama doğru bana özelden mesaj gönderirsen, detayları paylaşırım.

Bugün güzel sayılabilecek bir günde sahamızı boş bırakmadık çok şükür :thumbup: Uzun süredir sahalarda göremediğimiz Şafak kardeşimiz de bizlerleydi. Ömer ve Taner abimiz de sohbetleri ile bizlere eşlik etki. Özellikle öğleden sonra açan güneş ve az da olsa ısınan hava ile güzel bir buluşma oldu :halay:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Insallah haftaya aranizda olacagim. O zamana quadim icin ucus karti da gelmis olur, ben de biraz ucuslara katilirim. Bugun son dakka isleri engel oldu malesef..

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Hafta pas geçilmemiş süper, Şafak kardeşimizi tekrar sahada görmek güzel aynen devam.Abi bizim burda resmen kıştan bir gün yaşadık, palto şapka eldiven yinede dondum vallahi, inşallah yarın güneşli bir gün olur da güzel bir etkinlik olur selamlar

• Beğen
Ellerinize sağlık abi, görseller içinde teşekkürler.:thumbup::halay:
Şafağı'da uzun bir aradan sonra sahada görmek güzel.:thumbup:

• Beğen
Bir sonraki buluşma ne zaman olacaktır ?
Genelde her hafta sonu cumartesi ya da pazar düzenli buluşma oluyordu eskiden. Ama son zamanda biraz aksaklıklar olmaya başladı. 12 Mayıs'da şenlik nedeniyle kesin bir buluşma olacak ama.
Bizim de bir projemiz var apm hakkında takıldığımız konuda bilgi alma şansımız var mı yüzyüze imkanı oluyor mu?
Mevcut grubumuzda aktif quad ile ilgilenen olmadığı için ne yazık ki yüzyüze APM ile ilgili bilgi alma şansınız yok diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: fatih cebir
Sayın hocam eğer çevrenizde tanıdığınız veya bilgisi olan varsa yönlendirme yaparsanız çok sevinirim. Kendi okulumuzdaki hocalarımıza da sorduk fakat yeterli desteği alamadık.
Tanıdığım ve bilgisi olan arkadaşlar zaten bu forumda ve paylaşım yapmış durumda.

mesela şu konudaki apm paylaşımlarına hiç göz attın mı ?