Korona Günlerinde Bir (hatta iki) 3D Yazıcı Hikayesi

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Sorunlar bitmek bilmiyordu... 😄 Bu aralar ne guzel de elektrik kesilmiyor diyordum, dun 8 saatlik baskinin 4. saatinde gitti... Yarim saat sonra geldi, hadi bi daha dedim, iki saat sonra yine gitti, 5dk sonra geri geldi... Zaten sinirda olan petg filamentimin isi bitiremeyecegi kesinlesti. Yolda filamentler var ama getirmiyor kargocular...

Neyse, dun asil problemi yeni yazicinin elektroniginde yasadim. Yeni yazicida Tmc2130 suruculeri kullanacagim. Sessiz calisma, sensorsuz sifirlama, otomatik amper kontrolu, daha bir suru ozelligi var. Gel gelelim, karta son versiyon marlini yukledikten sonra bir suru sorun cikti dun. Marlin bozmaz dedim, o da bozdu 😄 Halen arastiriyorum.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Ha gayret Emrem , teslim olmak yok , çalıştıracağız bu aletleri , çatır çatır , belleri kırılana kadar vuracaaz kırbacı , vuracaaz kırbacı ;D;D
Valla Emre kardeşimizde resmen peygamber sabrı var :D Ben olsam 10 defa çöpe atmıştım :lollol:

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Emreee, benim ekstruder ters dönüyor , filamenti basacağına geri çıkarıyor, bir haftadır izlemediğim video kalmadı , uyku düzenim bile bozuldu , netcez bunu ;D:lol:
Abi onu hemen marlinden iki tane // ekleyerek veya silerek hak yoluna dondurecegiz 😄