Kumanda seçimi

Er9x zaten OpenTx'den devşirme bir yazılım bildiğim kadarıyla. Fakat menüleri diğer kumandalar gibi kolay.Bu arada Taranis QX7'nin manuelini okudum X serisi alıcılarla da uyumlu.
Yok değil, ikisi apayrı dünyalar. Er9x sadece TX9 ve modifiye edilmiş hali için tasarlanmış. Tasarlayan kişinin adı da Mike B.
OpenTX ise kocaman bir grup tarafından açık kaynak kodlu bir yazılım. Frsky eskiden sadece bazı markalara özel olarak (Orange) alıcı ve bazı markalara klon alıcı üretti. Bu açık kaynak yazılımı şekillenmeye başlayınca bu yazılımın ihtiyaçlarına uygun verici üretmeye başladı.

• Beğen
Tepkiler: Tamer Öztürk
Deniz abi teşekkür ederim. Ben yanlış biliyormuşum demek ki.Bu arada Ali Emre hocamız daha önce ACCST'nin ne olduğunu sormuştu buradan cevaplayayım.

ACCST: Advanced Continuous Channel Shifting Technology.Yani kısaca iletişim protokolü diyelim.Genelde FrSky ürünlerinde kullanılıyor.

Ali hocam bir de 2S bataryalarda kullanılan dişi ve erkek jst xh konnektörü bulundurmanızda fayda var.Şarj kablosu yapımında kullanmıştım ben.

Sipariş verdim bakalım. alıcı ile birlikte 670 TL 'ye geldi banggood'dan. Simulatör için standart miniusb kabloları uyuyor mu ayrı bir kablo temin etmek gerekli mi?

Son düzenleme:
Sipariş verdim bakalım. alıcı ile birlikte 670 TL 'ye geldi banggood'dan Simulatör için standar miniusb kabloları uyuyor mu ayrı bir kablo temin etmek gerekli mi?
Hayırlı olsun Ali bey.Mini Usb kablo uyuyor fakat kumandayla birlikte gelmiyor.Sizin almanız gerekiyor bilginiz olsun.

• Beğen
Tepkiler: Ali Emre KAYGIN
Bu Kumanda sadece drone içinmi yoksa uçaklar içinde kullanabilirmiyim ?
Kumandanın eksi ve artı yönleri nelerdir ?
İstediğin her türlü modelde kullanılabilir. Artıları fiya/performas oranı iyi, Modül ve telemetri desteği var, Opentx ile istediğin gibi özelleştirilebilir. Eksileri de benim için hiçbir eksisi yok ama opentx kullanmak herkese göre olmayabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Berkay ŞAHİN
İstediğin her türlü modelde kullanılabilir. Artıları fiya/performas oranı iyi, Modül ve telemetri desteği var, Opentx ile istediğin gibi özelleştirilebilir. Eksileri de benim için hiçbir eksisi yok ama opentx kullanmak herkese göre olmayabiliyor.

Tavsiyeniz için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Ali Emre KAYGIN