Kumanda ve Simulasyon temini

Sezer KARATAŞ

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
İyi akşamlar. Model uçağa simülasyon eğitimi ile ilk adımımı atmak istiyorum. Bulunduğum alanda imkanlar sınırlı olmasından ve bana ulaşımı günler alacağından dolayı Tek yerden doğrudan iletişim ile program ve kumanda alımını yapmak için beni yönlendirir misiniz? Teşekkür ederim.

Size bir adet ömürlük kumanda ve bir simulatör dongle lazım.
Dongle aliexpresden alabilirsiniz.

Kumanda konusu ise çok konuşulacak bir konu :D sıfır olsun, fiyat performans olsun derseniz sanırım çoğu kişi radiolink at10 ii önerecektir. Yine aliexpresden yada bangooddan alabilirsiniz. Tabi en az 20 gün beklemeniz gerekir :) Bu arada boş durmayıp thkdan sadece sim kumandası almayı düşünürseniz ben size gönderebilirim, kullanmıyorum işinizi görür. Fakat sim kumandası ile pek tad vermiyor.

Farklı kumandalar da var tabi ki size kalmış bir seçim. Artılar, eksiler, zevkler ve renklerle dolu bir konu kumanda konusu :) Biraz eski konuları araştırıp son kararı verebilirsiniz. Ama tavsiyem yukarıda anlattığım şekildedir.

Size bir adet ömürlük kumanda ve bir simulatör dongle lazım.
Dongle aliexpresden alabilirsiniz.

Kumanda konusu ise çok konuşulacak bir konu :D sıfır olsun, fiyat performans olsun derseniz sanırım çoğu kişi radiolink at10 ii önerecektir. Yine aliexpresden yada bangooddan alabilirsiniz. Tabi en az 20 gün beklemeniz gerekir :) Bu arada boş durmayıp thkdan sadece sim kumandası almayı düşünürseniz ben size gönderebilirim, kullanmıyorum işinizi görür. Fakat sim kumandası ile pek tad vermiyor.

Farklı kumandalar da var tabi ki size kalmış bir seçim. Artılar, eksiler, zevkler ve renklerle dolu bir konu kumanda konusu :) Biraz eski konuları araştırıp son kararı verebilirsiniz. Ama tavsiyem yukarıda anlattığım şekildedir.
Ali haydar Bey ilginiz için teşekkür ederim. Yurtdışından alım yapamıyorum çünkü bölgeme gelmesinde hem sizinde belirttiğiniz gibi zaman alıyor. Atıyorum batıda herhangi bir ile 20 günse bana 30 u buluyor he tabi benim onu bulunduğum yere çekme olayım var tam bir kaos o zmana kadar burdan tayinim bile gerçekleşebilir. Siz de bulunan kumanda ile tak çalıştır yapmam mümkün mü?

Evet mümkün tabi. Sadece birkaç gb dosya indirip kurmanız gerek programı. Bana özelden adresinizi gönderin en kısa zamanda kargolayım size.

Bu arada boş durmayıp thkdan sadece sim kumandası almayı düşünürseniz ben size gönderebilirim, kullanmıyorum işinizi görür. Fakat sim kumandası ile pek tad vermiyor.
Helal Ali Haydar, örnek davranışın için tebrik ederiz :thumbup: Gerçek kumanda alıncaya kadar THK USB Sim kumandası epey iş görecektir. Neticede hepimiz başlarda bu kumandayı kullandık :)

Sim yazılım indirme linklerini de ben özelden mesaj olarak gönderiyorum.