Lily Camera

chumarro

Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Ürün yeni tanıtılmış çok işlevli bir ürün. Bu üründende anladığımız üzere multicopterlerin geleceği çok parlak ve açık.

Ürünün Sitesi;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tanıtım Videosu;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Lily Camera

Her ne kadar ürünün ismi kamera diye geçiyor olsa da "Kameralı Drogon" muş meğer :laugh:

Şahsen özelliklerini gerçekten beğendim. Bakalım fiyat olarak ne çıkacak karşımıza :D

Lily Camera

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Her ne kadar ürünün ismi kamera diye geçiyor olsa da "Kameralı Drogon" muş meğer :laugh:

Şahsen özelliklerini gerçekten beğendim. Bakalım fiyat olarak ne çıkacak karşımıza :D

Mehmet abi sitesinde pre-order olarak kargo dahil 519 dolara sipariş verilebiliyor.

Lily Camera

fatih solgun' Alıntı:
Mehmet abi sitesinde pre-order olarak kargo dahil 519 dolara sipariş verilebiliyor.
519 usa fiyatı international kargo 30$ :) yani 529
işin garibi eğer preorder vermezseniz 999$ olacak yazmıslar enteresan bir pazarlama tekniği :eek:

Lily Camera

Kullanıcı odaklı, kullanımı komplike olmayan, uçan kamera. fiyatı da bu şekli ile oldukça makul görünüyor.

Ancak gördüğüm kadarı ile bir rc drone değil ve kullanıcı kendisine sunulan kadarını alabiliyor.

Özünde güzel bir cihaz beğendim.

Lily Camera

Bunu bayağı tuttum. Ben uçarken beni havadan çeker. Daha ne olsun. [emoji12] [emoji12] [emoji1] [emoji1]

Lily Camera

Görüntüler bu kadar net ve kullanımı bu kadar kolaysa, su geçirme olması, tasıma kolaylığı ve fiyatı ile şahsen ben de cok beğendim bu ürünü. Amac sadece hava çekimi ise daha ne olsun :halay:

ürün bir çıksın bakalım kullanıcı yorumları nasıl olacak :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lily Camera

Çok güzel birşeymiş, bayıldım şahsen. :thumbup:

Lily Camera

Takip etme sensörünü helikoptere bağlıyacaksın Havada helikopteri çekecek. :D bende çok beğendim adeta süper yani. araçla giderken at havaya :D bisiklet sürerken amaçlı bişey çok hoş.

Lily Camera

Emre Kaman' Alıntı:
Quadin uzerine dogru gidince quad geriliyor mu peki? Belli bir mesafeden mi izliyor? Bu mesafe ayarlanabilir mi? Sunun icin soruyorum, mesela fantezi yapmak istedik, gerekirse daha hassas bir gps ile tlemetriyi heliye taktik, quada da izle bu arkadasi dedik :) helikopteri havada takip edebilir mi? Tabi heli de bos durmayacak, bir takim akrobatik hareketler eda edecek, acaba havada bicerler mi birbirlerini? :)

Hazırını yapmışlar :D

Lily Camera

Ne kadar hoş ve güzel sanırım pek ayar kısımları ile uğraştırmayan, ve at gitsin havaya uslu ;D

Lily Camera

Mesut Sert' Alıntı:
Bunu bayağı tuttum. Ben uçarken beni havadan çeker. Daha ne olsun. [emoji12] [emoji12] [emoji1] [emoji1]

Abi sen uçarken havada uçan sineğe bile tahammülün yok, masraf etmene gerek yok ben çekerim seni havadayken istersen :laugh:

Alet iyi güzel hoşta piyasaya çıkış tarihi şubat/2016 :laugh:

Lily Camera

Telefon bağlanıp alıcısına yön verilebiliyor dahada hoşuma gitti :) [anladığım kadarıyla]

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Lily Camera

DJI Phantom'a ciddi ve akıllı bir rakip geliyor diyebilirmiyiz ???

Lily Camera

Önceki gün bi arkadaşla bu cihaz hakkında baya konuştuk. Aslında gördüğüm anda ona haber verdim ve ikimiz de sipariş vermeyi düşünürken kısa bi konuşma ardından çok gereksiz bulduk bunu.

Çünkü; cihazın piline ve kamerasına müdehale edemiyorsunuz. Kapalı sistem. Özellikle belirtmiş ki; açık alanda Kullanın çünkü engel sensörü yok. Sadece 20 dakika takip edebiliyor. Sonra hadi şarj et vs. Pazarlama Tekniği her ne kadar bize avantaj yaratıyor gibi gözüksede 500$ dan bile gayet iyi kar ediyor olmasalar vermezler. Ki bunun yanında Şubat'ta ilk kargolardan sonra talep edilen 1000 dolar bu alet için Uçuk bi rakam eğer 80-100 dolara çinlilerin tek elle kontrol edilebilen hatta kumanda hareketini algılayıp ona göre tepki veren minidrone düşünülürse. Bir de bu alet birinci nesil henüz. Camdan atıp aşşaya çalındığını görmek hiç komik olmaz :) zaten sadece 30 metre yükseğe çıkabiliyor.

Yanlış anlamayın amaç yapılana çamur atmak değil tabii fakat eksilerini görmek gerektiğini düşünüyorum. Bir kaç model sonra daha çekici bişeyler çıkabilir ortaya.

Sent from my iPhone using Tapatalk