Lipo Pil Seçimi

Yolun başında olmak yardımcı olamayacağınız anlamına gelmez. Sorulan soruyu okuyarak eğer 'anlayabilirseniz' kişinin nereleri okuması gerektiği konusunda linkler paylaşabilirsiniz. Genelde yeni başlayan sizin 'çocuk' diye tabir ettiğiniz kişiler araştırmak istemeyen kişiler. Burada onlara araştırmayı öğreterek yardımcı olabilirsiniz. Yeni başlayan çocuklardan bazıları gayet güzel araştırıp soru sorabiliyor..

Eğer soruyu anlayamazsanız daha açık ifadeler kullanmasını güzel bir dille karşı taraftan isteyebilirsiniz :)

Mantık dahili sorulan tüm sorulara içtenlikle cevap alınacak nadir sanal ortamlardan biri bu forumdur. Belli bilgileri vermeden nasıl cevap beklenirki. 4 motor 30 amper ve 40 dakika.

Sayın @yunus oğuz. @Toygar Baklavacı ve sizin konumunuz Gaziantep görünüyor. Kendisi ile yakınlığınız varmıdır ?
Alakam yok ama ısrarla halen bana teknik olarak konuyu savunma çabasında olmayın lütfen. İlk mesajımdan son mesajıma bakarsanız dediğimi anlarsınız. Ben teknik olarak şöyle böyle olsun demiyorum. İnsancıl olun merhametli olun kırmayın üzmeyin diyorum sadece... Yani genel olarak bir tavsiyede bulundum hepsi bu.

• Beğen
Tepkiler: Emre Büyükok
Yolun başında olmak yardımcı olamayacağınız anlamına gelmez. Sorulan soruyu okuyarak eğer 'anlayabilirseniz' kişinin nereleri okuması gerektiği konusunda linkler paylaşabilirsiniz. Genelde yeni başlayan sizin 'çocuk' diye tabir ettiğiniz kişiler araştırmak istemeyen kişiler. Burada onlara araştırmayı öğreterek yardımcı olabilirsiniz. Yeni başlayan çocuklardan bazıları gayet güzel araştırıp soru sorabiliyor..

Eğer soruyu anlayamazsanız daha açık ifadeler kullanmasını güzel bir dille karşı taraftan isteyebilirsiniz :)
Valla pes doğrusu. Benden bu kadar. bu konuyu aklı ve vicdanı hür kişilerin insafına bırakıyorum.

• Şaşırdım
Tepkiler: Ali Haydar GÖK