Lipo pil

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Malum Çin'li firmalar dönem dönem lipo pilleri ülkemize göndermiyorlar ve yine maalesef aranan türde pil çeşitliliği her onlina satış yapan firmada yok.
An itibariyle benim baktığım bir hobbyking avrupadan gönderim yapıyor ülkemize ve sanırım birde revolectrix kendilerince bir yol bulup gönderiyorlar .

Bu iki firmanın hariciden Türkiye'ye kargo sıkıntısı "olmadan daha evvel alışveriş yaptığınız veya hali hazırda yapmakta olduğunuz" gönderim yapan ve güvenli alışveriş yapabileceğimiz firmalar varmı ?

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu iki firmanın hariciden Türkiye'ye kargo sıkıntısı "olmadan daha evvel alışveriş yaptığınız veya hali hazırda yapmakta olduğunuz" gönderim yapan ve güvenli alışveriş yapabileceğimiz firmalar varmı ?
Vay arkadaş ne günlere kaldık :embarras: Allah bugünlerimizi aratmasın :undecided:

Nurettin

Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Aliexpress ve bangood yolluyor.

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Aliexpress ve bangood yolluyor.
Banggood 10 gün oldu Türkiye'ye lipo gönderimini durduralı . Aliexpress te ye aradığınız pilleri 225$ karşılığında gönderiyor yada kargo seçeneğini işaretlediğinizde ülkenize gönderim yok diyor . İşte bu sebeplerden ötürü başka güvenli alışveriş yapabileceğimiz pil çeşitliliği fazla olan firma arıyorum .

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Şu an için o da bitmeden ekonomik pil olarak HK' başka alternatif yok gibi.Onda da tek pil olmaz , maksimum sınıra kadar almalısın ki , pil ekonomik olsun.
Hoş , kurlar bu seviyedeyken neyin ekonomikliği kaldıysa, o da ayrı bir mevzu

Nurettin

Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Ben tam zamanında almışım. Şimdi baktım lipo aldığım satıcılar gönderimi kapatmışlar.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Arkadaşlar başka bir konu açmadan burdan devam edeyim dedim . Az önce gelen bir mail üzerine kontrol ettim ve banggood yeniden vergiler dahil "turkey direct mail "seçeneği ile alış veriş hizmeti vermeye başlamış . Sanırım pil sorununuda yakında çözerler . Daha doğrusu umarım çözerler .

İlgi Alanı
Uçak
Türkiye'ye kargo sıkıntısı "olmadan daha evvel alışveriş yaptığınız veya hali hazırda yapmakta olduğunuz" gönderim yapan ve güvenli alışveriş yapabileceğimiz firmalar varmı ?
Pilottr'ye baktınız mı? Çeşitli boyut ve tipte li-po pil ellerinde var. Gidip yerinde gördüm, pil ve servo stokları çok geniş.

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Pilottr'ye baktınız mı? Çeşitli boyut ve tipte li-po pil ellerinde var. Gidip yerinde gördüm, pil ve servo stokları çok geniş
Maalesef ellerinde 6s pil neredeyse hiç yok . En azından internet sayfalarında stok yok yazıyor . Bana lazım olan pil kategorisi 62 1800 ile 2600 mah arası ve bu aralıkta zaten satışta pilleri hiç yok .

Not : Arkadaşlar saat 21:10 08/11/2019 itibariyle PTT nin kargo takibi çökmüş duruyor . Kargosu olan lütfen PTT kargodan kontrol edip buraya bilgi düşsün . Huylandım doğrusu . Şimdiden teşekkürler .

Ali Haydar GÖK

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Bende bir problem yok

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Özgür Öztürk

Mustafa Hacılar

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Hobbyking den bugün li po aldım 450 nin ve blade nano nun pilleri indirimi görünce dayanamadım. Kargo ücreti 19 dolar kadar piller 31 dolar bakalım nasıl gelecek ne zaman gelecek hep beraber görelim. Uzun zaman sonra ilk alış verişim oldu buda böylece heyecanla beklemedeyim 😁

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Hobbyking den bugün li po aldım 450 nin ve blade nano nun pilleri indirimi görünce dayanamadım. Kargo ücreti 19 dolar kadar piller 31 dolar bakalım nasıl gelecek ne zaman gelecek hep beraber görelim. Uzun zaman sonra ilk alış verişim oldu buda böylece heyecanla beklemedeyim 😁
Merakla takipteyiz arkadaş :thumbup: İnşallah en az sorun, gümrük vergisi ve hızlı şekilde eline ulaşır ;)