Lipo pil

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
@Mustafa Hacılar Bey aldığınız piller arasında rhino piller de varmı ? Kalitelerini merak ediyorum . Malum başka yerden pil alamıyoruz ordan alacağım 6s 2200mah pilleri . Gördüğüm kadarıylada rhino markalar mevcut o değerde .
Piller olmasada en azından alışveriş sürecine ait tecrübeniz bile lazım olcak bu dönemde .

Mustafa Hacılar

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
@Mustafa Hacılar Bey aldığınız piller arasında rhino piller de varmı ? Kalitelerini merak ediyorum . Malum başka yerden pil alamıyoruz ordan alacağım 6s 2200mah pilleri . Gördüğüm kadarıylada rhino markalar mevcut o değerde .
Piller olmasada en azından alışveriş sürecine ait tecrübeniz bile lazım olcak bu dönemde .
Evet rhino 3S 2.200 mah 50C pil aldım 2 tane, önceden çok turnigy pil kullandım hep şişiyordu onlar C değerleri yüksek olarak kullanmadım onları, yıllar sonra tekrar rhino, turnigy gibi markalardan pil alıyorum umarım geliştirmişlerdir kendilerini ve yazan 50C değeri gerçektir. 43 -44 te kurtarır aslında 😂