MAİDENLER İPTAL YAĞMUR VE SOĞUK İLE MÜCADELE

Dün bildiğiniz yağmurun altında uçtuk dayanamadık :lollol:

Soğuktan yağmurdan nasıl uçtuğumuzu bizde bilmiyoruz ortaya karışık bir şeyler çıkmış ;D

Emre Kaman' Alıntı:
Ellerinize sağlık arkadaşlar. Doğukan yine yardırmışsın, şu overspeed işini çok seviyorum, haftaya ben de deniycem :D Erdener'in uçuşunu ilk defa izledim, tebrik ederim. Sizin oraların bence suyunda falan heliciye iyi gelen bişeyler var :D

Teşekkürler Emre abi ancak overspeed çok tehlikeli gerçekten. Dalış bittikten sonraki aşırı devirlenmede en ufak komuta bile tepki verir hale geliyor model + o kadar hızlı bir şekilde üzerine doğru geliyor insan gerçekten korkuyor. Ben hep uzakta deniyorum , yere yakın deneyemedim hala :D

Buluşma, muhabbet ortamı şahane... Uçuşlar da az ama öz olmuş sanırım :)

Overspeed konusunda şu videonun 1:00 dan sonraki dalışı hoşuma gidiyor. (Sesi biraz arttırıp izleyin :D )

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Buluşma, muhabbet ortamı şahane... Uçuşlar da az ama öz olmuş sanırım :)

Overspeed konusunda şu videonun 1:00 dan sonraki dalışı hoşuma gidiyor. (Sesi biraz arttırıp izleyin :D )

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gobline yakışmıyor be abi , Torque tube olacak ki iyi ses duyacaksın :lollol: Zaten video sonunda ESC kesiyor sanırım acil iniş yaptı , overspeed etkisi olabilir :D

Yozgatta Dunkan'a overspeed tehlikeli mi diye sorduğumuzda ; çok tehlikeli , ESC'niz yanabilir , palleriniz patlayabilir , rotorunuz dağılabilir tarzında konuştu. Yapmanızı da tavsiye etmem dedi. E bizde dayanamadık sorduk , sen niye yapıyorsun o zaman? dediğimizde ;

-Siz seviyorsunuz o yüzden yapıyorum dedi ;D ;D

Doğukan Sticklere sağlık, kötü havaya rağmen çok güzel bir uçuş olmu :bravo: :halay:

Erdener'i de ilk defa izliyorum ama oldukça soğukkanlı bir arkadaş gibi geldi bana %p

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ya yazıktır günahtır, nedir o modellerin bizlerden çektiği :lollol: :lol:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Gobline yakışmıyor be abi , Torque tube olacak ki iyi ses duyacaksın :lollol: Zaten video sonunda ESC kesiyor sanırım acil iniş yaptı , overspeed etkisi olabilir :D

Yozgatta Dunkan'a overspeed tehlikeli mi diye sorduğumuzda ; çok tehlikeli , ESC'niz yanabilir , palleriniz patlayabilir , rotorunuz dağılabilir tarzında konuştu. Yapmanızı da tavsiye etmem dedi. E bizde dayanamadık sorduk , sen niye yapıyorsun o zaman? dediğimizde ;

İsimleriniz de benziyor :thumbup:

Süper buluşma olmuş, Karadeniz ekibinin her zamanki gibi maşallahı var yine. :bravo: :bravo:

Allah muhabbetinizi arttırsın, en kötü buluşmanız böyle olsun. :RCKolik:

Soğuk moğuk uçuşlarda şahane. :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Doğukan Sticklere sağlık, kötü havaya rağmen çok güzel bir uçuş olmu :bravo: :halay:

Erdener'i de ilk defa izliyorum ama oldukça soğukkanlı bir arkadaş gibi geldi bana %p
Ya yazıktır günahtır, nedir o modellerin bizlerden çektiği :lollol: :lol:

mehmet abi dısarıdan cok sogukkanlı gozukuyorum ama içimde ne fırtınalar kopuyor bir bilseniz heli yerden kalktıgı anda acemlik çok kötü bir şey bu işe ilk başladıgımda nasıl ucuracam dıye dusunurken 6 ay gibi kısa bir sürede bu kadar yapabildim ufak bır puf noktası var bu işin sim çalışmak :) azimle ve düzenli calısmakla her şey oluyor. her gecen gun bir şeyler katmak ıcın calısıyorum ınsallah daha guzel şeylerde cıkartmak istiyorum. :)

Doğukan Ocak' Alıntı:

Valla Dunkan'a katılmamak elde değil, esc, paller ve özellikle feathering'e çok yük biniyor, aynı zamanda servolara da. Zaten esc hariç diğer üçünden birinde bir hata olsa, model o hızla %100 pert. Esc giderse de pert ihtimali %50... Tabi Dunkan bunlardan hiç birine para vermediği için, biz seviyoruz diye bol bol yapıyor ;D ;D

Ellerinize sağlık Doğukan ve Erdener.
Güzel uçuş çıkarmışsınız. Uzun buluşmanın karı diyelim :saygilar:

Arkadaşlar güzel uçmuşsunuz ellerinize sağlık bizimle böyle şeyleri bol bol paylaşın teşekkürler.

Over speed mi, adı her neyse :D , yerli duoğkan :agreed: ile seyrediyoruz bolca. bizde çok seviyoruz. Oda her daim yapıyor sağolsun.
Ancak one ne ya. Biz hopluyoruz yerimizden doğukan ne düşünür o an :-\

Abilerim , herkese teşekkürler. Önümüzde ki hafta sonu hava güzel inşallah daha güzel bir buluşma yapacağız. Müsait olanları da bekleriz :D