Md500 fuselage

ishak parmak

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
http://www.scaleflying.com/ merhaba arkadaşlar Celalettin abimin kanıma girmesi ile bu site den md500 500 sıze fuselage sipariş yaptık. İndirimli ürün 50$ tek alıp sepete koyunca kargo vermiyor iki ad alınca 125$ kargo +100$ fuselage ler yanlız 5 gün oldu mail veya ürün hazırlanıyor v.s gibi bir durum yok sipariş verildiği gibi duruyor bundan dolayı canım sıkılmış.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ishak parmak' Alıntı:
http://www.scaleflying.com/ merhaba arkadaşlar Celalettin abimin kanıma girmesi ile bu site den md500 500 sıze fuselage sipariş yaptık. İndirimli ürün 50$ tek alıp sepete koyunca kargo vermiyor iki ad alınca 125$ kargo +100$ fuselage ler yanlız 5 gün oldu mail veya ürün hazırlanıyor v.s gibi bir durum yok sipariş verildiği gibi duruyor bundan dolayı canım sıkılmış.

İshak canını sıkma scaleflying firması bilinen bir firma yılbaşından yeni çıktık haftaya mutlaka bir haber alırsın .

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
İshak canını sıkma scaleflying firması bilinen bir firma yılbaşından yeni çıktık haftaya mutlaka bir haber alırsın .

Eyvallah abi ,

Md500 fuselage

scaleflying firması gerçekten bilinen yılların firması. Dolayısıyla ben de bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ;)

Bu arada İshak hocam maşallahın var %p Son 3 ay içerisinde bu kaçınca Scale :D Bu da şimdiden hayırlı olsun diyelim ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
scaleflying firması gerçekten bilinen yılların firması. Dolayısıyla ben de bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ;)

Bu arada İshak hocam maşallahın var %p Son 3 ay içerisinde bu kaçınca Scale :D Bu da şimdiden hayırlı olsun diyelim ;)
Mehmet hocam, hiç bilgim yoktu Celalettin abi haber etti md çok seviyorum kısaca 112.5$ eğer gümrük girmezse iki ad 225$ bir gelsin zamanla toplamayı düşünüyorum zira artık bulunmuyor baya bir zaman bekler diye düşünüyorum

Şükürler olsun tosun doğurdu.selamünaleyküm arkadaşlar bu aralar foruma fazla aktif olamadım çok kötü bir bel ağrısı falan şimdi iyiyim. Şerefsiz abd sitesi sipariş hala işlemde görünüyor zorda olsa md500 scale geldi 2ad 225$ almıştık 125$ kargo ve 80 tl gümrük ödedik.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Oh be nihayet ben de arada bakıyordum ishak hala processing de duruyordu. inşallah hata yapıp birer set daha gönderirler.Bu arada geçmiş olsun.
Not:Dedigim gibi sadece üründen gümrük aldılar değil mi. ?

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Oh be nihayet ben de arada bakıyordum ishak hala processing de duruyordu. inşallah hata yapıp birer set daha gönderirler.Bu arada geçmiş olsun.
Not:Dedigim gibi sadece üründen gümrük aldılar değil mi. ?

Sağol Celalettin abim , biliyorsun senin sayende oldu ama gerçekten bekle esi sitenin aptal oluşu zaten abd sitesi 100$üzerinden gümrük aldılar fedex den arayıp parayı istediler sonrası aras kargo ile gönderdiler. Ama paketleme güzel. Şimdi buna güzel temiz bir 500 esp falan bulmak lazım .

ishak parmak' Alıntı:
Sağol Celalettin abim , biliyorsun senin sayende oldu ama gerçekten bekle esi sitenin aptal oluşu zaten abd sitesi 100$üzerinden gümrük aldılar fedex den arayıp parayı istediler sonrası aras kargo ile gönderdiler. Ama paketleme güzel. Şimdi buna güzel temiz bir 500 esp falan bulmak lazım .

Eve gittiğimde bakarız nisan gibi evde olacağım buluruz sana.[emoji4]

Md500 fuselage

Hadi gözünüz aydın İshak Hocam :thumbup: Şu son dönemde senin hızına erişmek mümkün değil %p

Fakat merak ediyorum bu kadar Scale hangi sıklıkla sahaya gidip, ne kadar uçuş yapacak :laugh: :D

Teşekkür ederim Mehmet hocam, gerçekten site çok kötü sipariş hala işleniyor gözüküyor .şimdi gelelim uçuşa Mehmet hocam scale modelciliğin kendisidir bence içinde aşk sevgi gönül işi var buluşmalarda modellerin tamamı alana gelme olasılığı yok .demirbaş raptor onun yanında bazan 350 bazen agusta yada md500 olur yada nitrom olmadığı zaman ara ara scale bir modelle uçarım.aynı zamanda odamda görsellik ben her akşam scale modellerime bakarım. Bu arada bizim Mustafa hocanın nx4 bende bakımda baktım uymadı mb500 e keşke uysaydı ne güzel 500lük bir scale nitromuz olurdu, pil sorunu çekmeden uçar dururdum pille 5_6dk uç sonra uğraşki şarj offf.

Şimdi bir zamanlar 500 nitro conversiyon kar vardı ah ahhh bulamayızki.

Md500 fuselage

İshak , gözün aydın, bebek kırılmadan gelmiş buna şükür.
Şimdi buna bir de mekanik buldun mu iş tamam diyeceğim de , 5 blade rotor head, güzel bir de aydınlatma sistemi hakeder bu yavru :evil: :laugh: :RCKolik:

Teşekkür ederim Hakan, kırılmasından doğrusu cekinmedim ama hala sitete işlemde görünüyor hani ürün hazır, kargolandı falan mail birşey yok. Sağolsun Hakan sözmen abime dedim abd iyi aradıda adam gönderdiğini söyledi.ne zaman ki fedex gümrük için aradı öğrendim ürün gelmiş diye. 5palli rotor evet tam kendisi olur ama 200$ beni çok aşar yapabilirsem 3 palli yapacağım. Işıklandırma falan en iyisini yapabilirim. Hatta cokpit ölçeği bulabilirsem 3d yazıcı var arkadaşım da cokpit de yaparız.ama rotor çok para. Eskiden 500 için nitro conversiyon vardı keşke bulunsa nitro yapartık .

Md500 fuselage

İshak Bey hayırlı olsun. Arkadaş süper gözüküyor. 500 nitro conversion zamanında benide çok cezbetmişti lakin çok kısa sürede ortadan kayboldu. 3-5 pal kafalar için bir site vardı hatırlayabilirsem paylaşırım. Sahiden güzel gözükür. Bende ışık kiti için Mehmet Bey'in paylaştığı Turnigy'i düşündüm. Heliartist firmasınında var ama pek bulamadım bir yerde. Sizin bildiğiniz başka ışık kiti mevcutmu. Rc Aerodyne'da var ama biraz tuzlu. Şimdiden güzel yapımlar olsun.

Saygılar;