Mesut AKIN Trex 600N Uçuş

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
geçen hafta yaptığım uçuş vidyoyu anca alabildim arkadaştan :) 1080P izleyin lütfen

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Üstad süper uçuş. :bravo:
Funnel çok tatlı olmuş, bence ona ağırlık ver süper gözüküyor. %p

Mesut AKIn Trex 600N Uçuş

Türker çok rüzgar vardı model yerinde durmuyordu :D yoksa Funnelı düzgün yapıyorum ama model rüzgardan fazla etkilendi birde vidyo 1dk gözüküyordu şuan full gözüküyor :eek: :eek: ben Fulkl HD açtım izlemek için o sırada hala convert ediyordu sanırım youtube :)

Mesut AKIn Trex 600N Uçuş

Mesut AKIN' Alıntı:
Türker çok rüzgar vardı model yerinde durmuyordu :D yoksa Funnelı düzgün yapıyorum ama model rüzgardan fazla etkilendi birde vidyo 1dk gözüküyordu şuan full gözüküyor :eek: :eek: ben Fulkl HD açtım izlemek için o sırada hala convert ediyordu sanırım youtube :)
Üstad gayet güzel çıkartmışsın funnel'ı daha ne olacak. Ben daha çok yap diye söyledim. :laugh:

:D :lollol: :lollol: :lol: :lol: banada funnelın çapı büyük geldi aslıdna dhaa dar bir çapta yapıyorum onun görseli daha güzel oluyor ama rüzgar nedeni ile huninin şekli biraz büyüdü :D

Mesut AKIN Trex 600N Uçuş

Helal Üstad :bravo:

Bu sene Trex 600 ile resmen kendini aştın. Pilotaj olarak gerçekten süper bir ilerleme oldu :thumbup: Artık seni de seyretmesi oldukça keyifli hala geldi, sen de yürek hoplatmaya başladın ;)