Micro Dünyası- Tanitim Filmi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Malum cümle alem artık Türker kardeşim ve benim birer MICROKOLIK olduğumuz biliyor :laugh:

Yaklaşık 2 sene önce Piaget ile başlayan ve daha sonra V922, Blade mCPx, E-Flite Extra 300 ve 4Site ve son olarak mCPx BL ile en üst noktaya ulaşan micro maceramızı, tamamen gerçeklere dayanarak :laugh: hazırladığımız Kısa TANITIM Filmimiz "Micro Dünyası" ile ölümsüzleştirelim dedik.

Bakalım beğenecek misiniz :rolleyes: Keyifli Seyirler :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmedim süper olmuş ... :thumbup::bravo:
Kurgu da müzik de harika , sanki karayip korsanlarının fragmanını seyreder gibi oldum , mistik haritalar , ve yükselen müzik bende birden bu işe girişip başarma hevesi ni tutuşturdu.Demek ki video amacına ulaşmış.... :)
Her şeyiyle kaliteli bir sunumdu , tebrik ederim...... :bravo: :bravo:

Video güzeldi ama kısaydı. Daha uzun izleyesim vardı.
Bu microların verdiği zevk ayrı. Gecenin yarısında uçmam geldiğinde uçabiliyordum. Her an yanımdaydı.

Abi olmaz ama tadı damağımızda kaldı :(

Mehmet abi ne arada bunu yaptın, şaştım doğrusu. :bravo:

Çok güzel bir süpriz oldu, eline sağlık. :thumbup:

Büyük bir keyifle izledim, hiç bitmesin istiyor insan. :laugh:

3 leme olsun mehmedim

harika bir video :bravo:
Ama nasıl desem kaymaklı baklava yiyorsunda tabağında az varmış tam tadını almadan doyuma ulaşamadan bitivermiş gibi ;D
Bilmem anlatabildimmi
Yinede elinize sağlık :saygilar:

ahahahahah şahane olmuş abi eline sağlık :D :D :D valla çok güzel hazırlamışsın bitişteki kurguda güzel :D

Ynt: Micro Dünyası- Tanitim Filmi

Süper olmuş tebrikler.

Mehmet hocam elinize saglik ne guzel bisey bu boyle. Sondaki afis cok basarili %p

Baska ne surprizler gelecek sizden tahmin edemiyorum artik ;D

Artik bir topgun cekersiniz. :saygilar:

:lol: :lol:

Harika olmuş valla. Eline sağlık abi :thumbup:

Mehmet, çok güzel olmuş gerçekten! :bravo: Yalnız Piri Reis'in haritasını yanınıza almadan sakın yola çıkmayın.

Türker Akgün' Alıntı:
Mehmet abi ne arada bunu yaptın, şaştım doğrusu. :bravo:

Çok güzel bir süpriz oldu, eline sağlık. :thumbup:

Büyük bir keyifle izledim, hiç bitmesin istiyor insan. :laugh:

Bir de yapımda emeği geçen arkadaşın bundan haberi yok galiba!... :laugh:

Çok güzel olmuş tebrikler.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar, öncelikle kusura bakmayın, çok yoğun bir gün geçirdim :-\ Bu nedenle bu konuya ancak şimdi cevap yazabiliyorum :embarras:

Öncelikle çalışmayı beğenen ve güzel yorumlarda bulunan tüm dostlara ayrı ayrı teşekkürler :thumbup:

Çoğu yorumda, videonun kısa olduğu vurgulanmış ki ben de katılıyorum %p Aslında konu ile ilgili gerekli malzeme de vardı, biraz daha uzatabilirdim. Fakat dün gece aniden yapmaya karar verip, aynı gece bitirip, yayınlayınca böyle oldu :embarras:

Ama bu çalışmayı Tadımlık olarak da düşünebilirsiniz. Ilerleyen günlerde çok daha güzel süprizlerle karşınızda olacağız %p

Mesela önümüzdeki hafta yine çekim ve yapımı bize ait :laugh: bir film vizyona girecek ;) Gülme garantisi olan bu filmi de mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mesela önümüzdeki hafta yine çekim ve yapımı bize ait :laugh: bir film vizyona girecek ;) Gülme garantisi olan bu filmi de mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz :laugh:

Gülmeye de çok ihtiyacımız olan bir zamanda iyi gelecek!...