MIG 29 FULCRUM

• Konbuyu başlatan CAGDAS
  • Başlangıç tarihi
  • 4,089
C

CAGDAS

Guest
merhaba arkadaşlar, F-22'den sonra yapmaya başladığı MIG 29 da sonunda bitti. kış geldi uçak yapım faaliyetleri hızlandı. henüz uçurmadım ama eminim ki çok iyi uçacaktır. sırada F-14 var :coolxf: herkese kırımsız uçuşlar... görüşmek üzeree...

Planları ekten indirebilirsiniz.
[attachmini=1][attachmini=2][attachmini=3]

Yapım Klavuzu için

Özellikler:
Kanat Uzunluğu : 72 cm
Uzunluk : 101 cm
Pervane Aralığı : Max 6 inch

Tavsiye Edeceğim Elektronik:
Motor : Turning 2200 kv
ESC : 35-40 A
Servo : 9 gr 2 adet
Pervane : 6x4
Pil : 1600 mAh 3S

Parçaları kesmekle işe başladık her zamanki gibi
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

montaj

Örnek Uçuş Videosu:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ekli dosyalar

• mig-29-r3-print.pdf
    35.2 KB · Görülme: 60
  • mig-29-r3-print-a4.pdf
    44.2 KB · Görülme: 44
  • mig-29-r3-print-letter.pdf
    43.9 KB · Görülme: 27
Ynt: MIG 29 FULCRUM

Çağdaş eline sağlık, en az bir önceki kadar başarılı gözüküyor. :bravo:
F-14'ü de yapınca bir dog fight videosu yakışır diye düşünüyorum. :thumbup:
Birde bu modellerin uçuş karakteristikleri benzer mi yoksa herbirininki kendine özgü müdür, merak ediyorum?
Umarım en yakın zamanda bizde görürüz modellerini uçarken.

Eline sağlık Çağdaş, sen bu işi biliyorsun %p

Türker'in sorduğu soruları ben de merak ediyorum doğrusu :) Inşallah bir gün gerçek uçuşlarını sahada da görebiliriz ;) Paylaşım için ayrıca teşekkürler :saygilar:

Eline sağlık, Bu uçağın çizimleri mevcutmu ?

Bu arada sizlere birde müjdem var arkadaşlar, biraz reklam gibi olacak ama bizler için çok faydalı olacağını düşündüğümden bilgilendirmekte fayda görüyorum. Aktaş Lazer kesim yeni bir makina getirmiş bu makinada oracover yazı yazma. depron ve köpük kesim işleri yapabiliyor, yani artık depron uçaklarınızı daha stabil yapabileceksiniz.

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Bu arada sizlere birde müjdem var arkadaşlar, biraz reklam gibi olacak ama bizler için çok faydalı olacağını düşündüğümden bilgilendirmekte fayda görüyorum. Aktaş Lazer kesim yeni bir makina getirmiş bu makinada oracover yazı yazma. depron ve köpük kesim işleri yapabiliyor, yani artık depron uçaklarınızı daha stabil yapabileceksiniz.
Niye reklam olsun Yavuz ;) Neticede bir ihtiyacı karşılık veriyor. %p

Sana zahmet YENI bir KONU ile firma adres bilgilerini, elinde var ise yaptırdıgın 1-2 işin resimlerini paylaşırsan, bu güzel bilgi arada kaynayıp gitmemiş olur :)

Jet filosunun tamamlanmasına az kaldı.Sen filoyu tamamla Uçak gemisi de benden ... :)

Mehmet Abi ve Türker Abi yorumlarınız için teşekkürler. :thumbup: uçuşunu yapar yapmaz videosunu da eklerim. Yavuz Abi planların softu var. isterseniz gönderebilirim.

Ynt: Ynt: MIG 29 FULCRUM

Çağdaş DABAN' Alıntı:
Mehmet Abi ve Türker Abi yorumlarınız için teşekkürler. :thumbup: uçuşunu yapar yapmaz videosunu da eklerim. Yavuz Abi planların softu var. isterseniz gönderebilirim.
Cok büyük değilse ilk mesajına ekleyebilirsin. Ya da bana mail yönderirsen ben başka bir yolla ilk mesaja ilave ederim. Boylece merak edenler kolayca erişebilir.

Şayet kullandıgın elektronik, motor ve pervane bilgilerini de ilave edersen tam olur %p

Mehmet Abi dosyaları ekleyemedim :rolleyes: bunun yerine link attım. planı ve yapım aşamaları sitede mevcut %p
elektronik ekipmana gelirsek; uçakta turning 2200 kv motor, 6x4 pervane, 35-40 amp esc, 1600 mah pil, 2 adet servo ve 2,4 mhz kumanda kullandım.

Teşekkürler Çağdaş, ilk mesaja ben ilave ederim :thumbup:

Şöyle bakıyorum da maşallah kağıt uçak gibi ama nasıl gidiyor bunlar hayret :)

MIG 29 FULCRUM

Hani renkler ve zevkler tartışılmaz ya işe en sevdiğim uçak F15 ve Mig29 teşekkürler dostum sen bir harikasın :D

MIG 29 FULCRUM

beğenmenize sevindim. güzel bir uçak. çok hızlı uçuyor. :thumbup: