Mikado Flight Trainer

Bugün duyurusu vardı, önden de biraz hype kastılar... İşte ilk tamamen elektronik flybarless ünite... sonra ilk kapalı sistem kumandadan tamamen en ince ayarına kadar ayarlanan ünite... bilmem ne... bu da bir game changer olacak diye.

Tabi yine kapalı sistem, zengin arkadaşlara logo 200 ü de beraberinde satmalık bişey uydurmuşlar. Helipad, logo200 ve vbar control kumandadan oluşan bir set ama kumanda ihtiyaca cevap verecek kadar basic bir versiyon. Videodan gördüğüm dx6i ler kadar bir ekranı var.

Bakalım fiyat ne olacak :)

Kumandanın pili ölmüş mesela benim, hiçbir yerde de göremedim haricen 1s1p 4000mah civarı pil... Mikado sitede kargo gümrük dahil 800 küsür liraya geliyor bir pil... Bu komple sisteme 15-20 bin lira isterler heralde :lol:

Mikado dan yeni bir helikopter eğitim tekniği, hepimize hayırlı olsun:):):):)

Bugün duyurusu vardı, önden de biraz hype kastılar... İşte ilk tamamen elektronik flybarless ünite... sonra ilk kapalı sistem kumandadan tamamen en ince ayarına kadar ayarlanan ünite... bilmem ne... bu da bir game changer olacak diye.
Duyurusunu görmüştüm ama bunun çıktığını kaçırmışım. :) Paylaşım için teşekkürler @Mesut Arslan kardeşim. :heartxf:

Keşke bu ürün dolar 3 TL iken çıkmış olsaydı, o zaman almayı düşünebilirdik. :D Mikado'yu biraz geç kaldığı için şiddetle kınıyorum efendim. :lollol::lol:

Ohooo senelerce önce yerli üretimini yaptık! :lollol::lollol::lollol:
Bence de mantık hemen hemen aynı abi. :heartxf::D

• Beğen
Tepkiler: Mesut Arslan
Kıramıyoruz ki zaten. Yerine yenisini koyamayacağımız kesin kırım sonrasında. ? Bütün modeller evde yatıyor, var mı kaygısızca uçabilecek bir baba yiğit. ?
Yaşasın fütursuzca uçan helikopter modelcileriiiii ...

Ama burda değiller galiba :lol:

Bir V Bar ım yok bir logo 200 ümde yok ne yapayım ben bu standı o zaman :cry:

Son düzenleme:
Ya ben 15-20 bin lira dedim ama euro zaten 18 lira... Bu durumda kabaca 1000 euro demişim...

Kuru logo 500 euro... Çantalısı 600 e yakın... basic kumanda, pad falan... Bunun bir de sensörleri falan olacak sınırlara yaklaştığını algılayacak falan... Sanıyorum az bir rakam tahmininde bulundum. :laugh:

Ohooo senelerce önce yerli üretimini yaptık! :lollol::lollol::lollol:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Sümer abi ben seni uçakçı biliyordum demek helikopter geçmişinde varmış:):):)
Ya ben 15-20 bin lira dedim ama euro zaten 18 lira... Bu durumda kabaca 1000 euro demişim...

Kuru logo 500 euro... Çantalısı 600 e yakın... basic kumanda, pad falan... Bunun bir de sensörleri falan olacak sınırlara yaklaştığını algılayacak falan... Sanıyorum az bir rakam tahmininde bulundum. :laugh:
Rasim adamlar 3000 dolar isteseler de haklılar bence, sonuçta düşünüyor düşündüğünü de hayata geçiriyor, emek veriyor. Bunu bizden biri düşünse en yakınlarından bile tepki alır:)

Uçağı keşfetmeden önce hepimizin gençlik hataları olmuştur...

Benim de ilk uçurduğum oyuncak klasmanında, sanırım 4 kanallı bir helikopterdi.
Babama zor aldırmıştım, birkaç seneye kadar da uçar durumdaydı ama artık tamir gereken parçalar nerede hiçbir fikrim yok. :(

Sümer abi ben seni uçakçı biliyordum demek helikopter geçmişinde varmış:):):)
Sen ne yaptın Mesut, hepimizden fanatik helikoptercidir Sumer abi. Bakma şimdi uçakçıların arasında kalınca mecburen uçaklarla uğraşıyor. :lollol: :lol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker beni aydınlattığın için teşekkürler. Ben Sümer abiyi doğuştan uçakçı biliyordum:) Sümer abide gayet iyiymiş helikopterde, kaybetmişiz böyle bir helikopterciyi umarım döner bir gün aramıza:D:D