Mikado LOGO 550sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Yerde abi, tek elle kaldırıp diğeri ile foto çekmek imkansıza yakın :D

(yerde birçok model gibi öne hafiften açılı duruyor, terazi ondan öyle)

Hurricane çalışmalarımız başlamıştır arkadaşlar, gazamız mübarek olsun :laugh:

Geçen hafta stratosferde bir turu geçmiştim aslında ama, bu hafta irtifayı troposfere doğru düşürüp çalışmalara yarım pil de olsa devam ettim :) Zaten yağmur sağolsun, tam pil uçamadım.

Youtube üzerinden 60p seyretmek isteyenlere -->

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hurricane çalışmalarımız başlamıştır arkadaşlar, gazamız mübarek olsun :laugh:
Seninle beraber o heyecani yasamak gercekten guzeldi kardesim :thumbup: Hareket bu noktaya kadar gelmisse tamamdir bu is :bravo: :halay:

Tebrikler.
Atmosferin hangi katmanı olduğu önemli değil bence. Hatta heli yükseldikçe sanki ben içindeymişim gibi başım dönüyor. Yüksekte zorlanıyorum. Alçakta da riskli. Rescue yetişmeyebilir. Ortalarda takılıyorum

Her denemede biraz daha ilerliyor Rasim abi , eline sağlık :thumbup: :thumbup:

Gazamız mübarek olduysa tamamdır bu Rasim :halay:
1.50 lerde bir yarım turu geçmişti hareket :bravo:, zaten o 180 dereceyi bir döndün mü inan kendi kendine geliyor zaten hareketin devamı.
Tebrik ediyorum kardeşim, ben de hala pekiştirme çalışmalarındayım, makine bir kalkarsa inşallah :laugh: :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Seninle beraber o heyecani yasamak gercekten guzeldi kardesim :thumbup: Hareket bu noktaya kadar gelmisse tamamdir bu is :bravo: :halay:

Mehmet abi gelince heyecan yapıyorum :D Bu hareketin en iyilerinden bence, yere yakın, son derece kontrollü, çok temiz yapanların başında geliyor. Bi dahaki sefere tam tur abi, söz :laugh:

Cahit Kaş' Alıntı:
Tebrikler. Atmosferin hangi katmanı olduğu önemli değil bence. Hatta heli yükseldikçe sanki ben içindeymişim gibi başım dönüyor. Yüksekte zorlanıyorum. Alçakta da riskli. Rescue yetişmeyebilir. Ortalarda takılıyorum

Cahit abi ben görebildiğim kadar uzakta ve yüksekte takılıyorum, bu sefer biraz daha net çıkmış model. Yavaş yavaş ineceğiz aşağılara... Bi anda inersem gereksiz heyecan oluyor :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Her denemede biraz daha ilerliyor Rasim abi , eline sağlık :thumbup: :thumbup:

Yaz sonuna kadar çıkacak inşallah Doğukan :D

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Gazamız mübarek olduysa tamamdır bu Rasim :halay:
1.50 lerde bir yarım turu geçmişti hareket :bravo:, zaten o 180 dereceyi bir döndün mü inan kendi kendine geliyor zaten hareketin devamı.
Tebrik ediyorum kardeşim, ben de hala pekiştirme çalışmalarındayım, makine bir kalkarsa inşallah :laugh: :laugh:

Aslında geçen sefer tam turu da geçmişti ama çok aşırı yüksekti İbrahim :) Bu sefer inverte geçişleri daha bi sevdim, videoda izleyince gözüme hoş gözüktü. Olacak inşallah...

Senin makinanın nazarlar çıktı artık tamam, kalksın yavaştan :agreed:

Rasim hareket çıktı çıkacak, olmuş bu iş. :bravo: :halay: :halay:

Yaklaşık 10 aylık bir birlikteliğimiz oldu bu arkadaşla... Ayarlar harici toplamda 44 uçuş olmuş, 3 saat 20 dk kadar da toplam uçuş süresi... Yani ortalama uçuş süresi 4.30dk nın biraz üzerinde... Bunda tabii pillerin %60 ını kullanıp, %40 ını bırakmak gibi aşırı korumacı bir yaklaşımın etkisi var. Geçen gün pilleri %70-%30 şeklinde kullanıma geçtim. (genelde 75-25 veya 80-20 kullananlar var hf de paylaşımlarda...) Genelde tavsiye edilen max rpm olan 2300rpm de uçuyorum, bu kadarına da gerek olmayabilir. İlerde bakarız... Nice 44 uçuşlara :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

nicelere :)

Nice kırımsız ,keyifli uçuşlara. :thumbup:

Vay arkadas bu VBAR Control den korkulur valla :laugh: Herseyi logluyor ;D