Mikado Logo 690 SX Maiden - TAkgun

hayırlı olsun . bi model bi insana bu kadar mı yakışır.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayirli olsun abi....kirimsiz ucuslar....

Hayırlı olsun Türker abi :)

Abi hayırlı uğurlu olsun model çok yakışmış :thumbup:
Kırımsız uçuşların olsun inşallah :saygilar:

Hayırlı uğurlu olsun Türker abi kırımsız uçuşlar dilerim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türker abi kırımsız keyifli uçuşlar dilerim :)

Benim de var fotolarım o modelle aynı karede :D Markasını da severim :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar: hayirli olsun turker abii bu model ve protos gercekten cok hosuma gidiyo kirimsiz ucuslar dilerim :RCKolik:

Bu modelin bugün uçmuş olması gerekiyordu, yok mu bir video mideo bişey? hiç ses çıkmadı Kocaeli'den??? :yuppi:

Emre Kaman' Alıntı:
Bu modelin bugün uçmuş olması gerekiyordu, yok mu bir video mideo bişey? hiç ses çıkmadı Kocaeli'den??? :yuppi:
Uctu uctu, ucmaz mi ;D Sadece 2-3 pil ucmaya fursatimiz oldu. Son ucus haric ayarla gecti ucuslar. Malum maidendeki kuyruk sallama problemi uzerine yogunlasmaya calistik ama son ucusta herhangi bir neden yokken birden sallanma cok azaldi :rolleyes: bakalim haftaya durum ne olacak. Son ucusta az da olsa bir aksiyon vardi :thumbup: 2 ucus videosunu yarin paylasiriz insallah :thumbup:

Fakat 1.800 devirde bile ses bir harika :hoppa: :hoppa:

Katılıyorum, biraz kendini toplasın, bakın neler neler yapacak :D

Türker bey, main gear-a beyaz bişey şürmüşsünüz gibime geldi. O ne ki öyle? grase-mi, yağmı? Bir logo600sx sahibi olarak beni de alakadar eder diye düşünüyorum :)

Bir de 450 helide pinyonu ana dişliye kağıt metodu ile dayıyoruz. Logo helikopterlerinde Herrigbone pinyonunda da kağıt metodu uyqulanıyormu? Herrigbonlu motor pinyonunu ana dişliye boşluksuz dayayayım yoksa az-maz bir aralık kalsınmı?

Herringbone da kağıt işe yaramaz. Güzelce dayayıp dengeli bi şekilde iki vidayı sıkın. Çok az bi boşluk kalabilir, bir mm falan... O da yatay eksende gereksiz yere kuvvet uygulamamak için..

Ferid o beyaz olan Dry-Fluid marka Gear Lube. Dişlilerde kullanılan bir çeşit yağ. Yoğun kıvamlı bir malzeme, fırça ile sürülüyor bir süre sonra içerisindeki akışkanlığı arttıran maddenin uçmasıyla beraber dişlilerin üzerine sağlam bir şekilde yapışıyor.

Peki ne işe yarıyor dersen; sürtünmeyi ve dişli sesini azaltıyor. ;)