Mikado LOGO 690SX Unboxing / Montaj / İnceleme

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
öyle olsa iyi ucu bizede dokanıyor :) sürekli unboxing kredi kartları full+full :lol:
Aynen Özkan :D Ne yapsak, forumda "Unboxing" konularına bir sınırlama mı getirsek acaba :lol: :lolllol:

Eskişehir ekibi olarak durup durup icat çıkarmak görevimiz ;D

Şu an için iki heli daha var aklımda, ikisi de 700 sınıf, ikisi de ihtiyaçtan ;D (kaşıntı/şımarma)

İşler yolunda giderse, hanım da beni boşamazsa 2016 sonuna kadar almayı planlıyorum. Ama bir ikizler adamı olarak hiç belli olmaz, elimdekileri de satıp tek heliye de kalabilirim. :D Bunu aldım, alıyorum falan dediğimde kutuyu salona koyup resmini çekene kadar inanmadı Rasim aldığıma... ;D

Her seye rağmen seviyoruz ama biz bu Eskisekir ekibini :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi hayırlısı olsun ya, ben daha yeni uyanıyorum mevzuya :D

Sen de vcontrol alırsın artık buna yakışır :halay: :halay:

hayırlı olsun emre

Emre abi hayırlı olsun tekrar :thumbup: Çok güzel model gerçekten :thumbup:

Biz toplama sürelerini uzun tutarak "yeni proje"lerin önüne geçmeye çalışıyoruz :laugh: Yoksa belimizi doğrultamayız...

İlker Sönmez' Alıntı:
Uçurmaya kıyamama gibi bir durum var herhalde :lol:

:lol: :lol:

Yok abi kıyamamak değil de, iş yoğun, zaman yok. X5'e yeni ünite taktım, daha sahaya çıkıp tail gain bile ayarlayamadım, ki büyük ihtimal Adana'ya kalacak. X7'nin yeni main hub geldi, ancak değiştirip test etmeye zamanım yok. Bu durumdayken zaten yeni heli toplamaya zaman yok. Dönüşe kaldı artık.

Adana'ya üç heli ile gelecekken, son hafta "karma" öyle bir vurdu ki, irili ufaklı aksilikler yüzünden sadece X5 uçar durumda olacak gibi görünüyor...

Emre abi hayırlı olsun tekrar , önceden konuşmuştuk sanki :laugh: Bu arada Gaui hala filoda duracak mı :evil:

Ahaha [emoji1][emoji1] Duracak, X7'den vazgecmem...

Maiden ı sabırsızlıkla beklerken bi video atalım araya...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim abi vbarı görmüşken , profesyonel pilotların kullandığı setup paylaşımları varmı forumlarda? Yani Agility , robotic , cyclic açıları , program üzerinden expo vs. gibi ayarlarını paylaşanlar var mı?

O kadar inceleme fırsatım olmadı forumları Doğukan. Ama vstabi sitede biraz bilgiler mevcut;