Mini Rize Buluşması

Oğuzhan KÖSOĞLU

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Hafta sonu Rizede İsrafil abiyle mini bir buluşma yaptık....Kısa sürmesine rağmen pasımızı attık :)

ROKET BİXLER 2 :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

PROTOS 500

180CFX

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

1 ay evden dışarı çıkamayınca, buluşmanın minisini ve kısasını bile arar olduk :thumbup: :bravo:

Videoları henüz izleme imkanım olmadı ama görseller bile yetti, teşekkür ederiz :RCKolik:

Bereketini kaçırmamak için uğraşıyorum ama bu nedir, uçalım uçalım diye hazırlanıyoruz tam kar kalktı diye seviniyoruz tekrar başlıyor. Ama sayenizde biraz olsun içimiz rahatlıyor. :RCKolik:

Elinize sağlık..... Şu senin protosa nazar değdirecem ben ya. Maşallah karda da güzel duruyordu Kaputta da...... :lollol: :lollol:

Mini Rize Buluşması

Protos 500 modeli bizler icin ozel bir modeldi. Senin gibi kıymet bilecek bir insana gitmesine çok sevinmiştik Oguzhan. Sen de video paylaşımların ile bunu boşa çıkartmadın :bravo: Sayende ozel modelimizi uçar şekilde görmeye devam ediyoruz çok şükür :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mini Rize Buluşması

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
1 ay evden dışarı çıkamayınca, buluşmanın minisini ve kısasını bile arar olduk :thumbup: :bravo:

Videoları henüz izleme imkanım olmadı ama görseller bile yetti, teşekkür ederiz :RCKolik:
Rica ederim. Mehmet Abi :)

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Oğuzhan, bu havalarda tamda ilaç niyetine. :bravo: :hoppa: :RCKolik:

:) Teşekkürler Türker Abi...
Doğuş' Alıntı:
Bereketini kaçırmamak için uğraşıyorum ama bu nedir, uçalım uçalım diye hazırlanıyoruz tam kar kalktı diye seviniyoruz tekrar başlıyor. Ama sayenizde biraz olsun içimiz rahatlıyor. :RCKolik:

Doğuş kardeşim baktın kar kalkmıyor sende karda uçuverirsin :) Karda uçmanın tadı bir başka :)
Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Elinize sağlık..... Şu senin protosa nazar değdirecem ben ya. Maşallah karda da güzel duruyordu Kaputta da...... :lollol: :lollol:
Valla benim modelim diye demiyorum ama bencede çok yakışıklı ;D

Protos 500 modeli bizler icin ozel bir modeldi. Senin gibi kıymet bilecek bir insana gitmesine çok sevinmiştik Oguzhan. Sen de video paylaşımların ile bunu boşa çıkartmadın :bravo: Sayende ozel modelimizi uçar şekilde görmeye devam ediyoruz çok şükür :D

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkür ederim Mehmet Abi... Bence 500 lük model düşünen arkadaşlar bu modele bir göz atmalı.Hem tasarım hem görsel olarak çok şık model. Emsallerine göre de daha hafif....Parçalarıda fastladda var. Hemde çok pahalı değil... Daha ne olsun :)

Mini Rize Buluşması

Kar yağdı da uçamadık demeyelim diye pazar günü kaptım protosu, doğru uçuş alanına gittim. 2 pil uçup geri döndüm :)

Mini Rize Buluşması

O protosa zamanında çok sulandım.... Modelim olmasa çoktan kapmıştım. Herzaman çok beğendiğim bi modeldir. Neyse nazar etmeyelim. Kırımsız uçuşlar.

Mini Rize Buluşması

Buluşmalar hafiften başlıyor, bahar geliyor. İnş güzel bir bahar ve yaz uçuş dönemi bekliyor bizleri. Böyle konuları gördükçe de mutlu oluyoruz. Ellerinize sağlık. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mini Rize Buluşması

2 pil olsun, bizim olsun Oğuzhan :thumbup: :bravo:

Aynen Mehmet Abi :) 2 pil olsun bizim olsun :) Protos la uçarken 3:30 dakika nasıl geçiyor anlamıyorum. Sanki 1:30 dakika uçmuşum gibi geliyor. Sanırım heyecan ve kırma korkusunun yüksek olmasından kaynaklı bi durum :)

Mustafa Güney' Alıntı:
O protosa zamanında çok sulandım.... Modelim olmasa çoktan kapmıştım. Her zaman çok beğendiğim bi modeldir. Neyse nazar etmeyelim. Kırımsız uçuşlar.

Teşekkürler Mustafa Abi...Nasip kısmet..:) Benimde aklımda hiç 500 lük model yokken bi anda karar vererek aldım. İyiki de almışım :)

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Buluşmalar hafiften başlıyor, bahar geliyor. İnş güzel bir bahar ve yaz uçuş dönemi bekliyor bizleri. Böyle konuları gördükçe de mutlu oluyoruz. Ellerinize sağlık. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler Şafak :)

Mini Rize Buluşması

Oğuzhan bi de sen o 180 i bir aralar satılığa mı koymuştun bana mı öyle geliyor?

Mini Rize Buluşması

Mustafa Güney' Alıntı:
Oğuzhan bi de sen o 180 i bir aralar satılığa mı koymuştun bana mı öyle geliyor?

Abi koymuştum. Ama satmaktan vazgeçtim. Küçük model olmadan olmuyor.

Mini Rize Buluşması

Bu hafta köyde yalnız takıldım. Sağolsun Urfalı küçük kardeşlerim video çekmek için yardımcı oldu :) Doğukandan kıskanarak 180cfx ile 40. ve 50. sn leri arasında 2 kez overspeed yaptım. Ama ses çıkmadı ;D .Bir ikide tic toc denedim. O zaten hiç olmadı :) Protos ile birkaç invert hoverda yaptım.

PROTOS 500

180 CFX