Mini Rize Buluşması

Mini Rize Buluşması

Bu hafta sonu uçuşa doydum. 12 pil 180cfx, 4 pil protos , 4 pil eflite for site, 3 pilde bixler. Protostan değişik bir ses gelmeye başlayınca heliyi riske atmadan inişe geçtim. Ama bi türlü gelen sesin sebebini bulamadım. Aslında çok rahatsız edici bir ses değil. Ama farklı bir ses sonuçta :) Ana şaftı döndürdükçe sanki böyle kurumuş otlara tutunca gelen ses gibi ince bir ses geliyor.Ama sürekli gelmiyor.Belli aralıklarla geliyor. Helinin parçalarını değişerek deneme yanılma yoluyla bulmam lazım. Yalnız olunca videoda çekemedim. Balıklarda haftasonunun bonusu :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mini Rize Buluşması

Maşallah Oğuzhan, gerçekten uçmaya doymuşsun. :bravo: :bravo:

Protosu riske atmamakla iyi yapmışsın muhtemelen rulmanlardan birinde bir problem var, ben olsam önce onlara bakardım.

Model sağlam olduktan sonra nasolsa bulunur. :RCKolik:

Mini Rize Buluşması

Vay maşallah Oguzhan ne yaptın :eek: O kadar uçuş ve o güzel balıklar nedir :bravo: :thumbup:

Uçuş yaptığın ortam yeni bir yer miydi yoksa her zaman gittin bir yer mi ? Bazen yeni ortamdaki cevresel etkenlerden dolayı helinin sesi değişmiş gibi hissedebiliyor insan, en azından ben de öyle oluyor da, bir sorayım dedim :)

Mini Rize Buluşması

Türker Akgün' Alıntı:
Maşallah Oğuzhan, gerçekten uçmaya doymuşsun. :bravo: :bravo:

Protosu riske atmamakla iyi yapmışsın muhtemelen rulmanlardan birinde bir problem var, ben olsam önce onlara bakardım.

Model sağlam olduktan sonra nasolsa bulunur. :RCKolik:

Teşekkürler Türker Abi. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay maşallah Oguzhan ne yaptın :eek: O kadar uçuş ve o güzel balıklar nedir :bravo: :thumbup:

Uçuş yaptığın ortam yeni bir yer miydi yoksa her zaman gittin bir yer mi ? Bazen yeni ortamdaki cevresel etkenlerden dolayı helinin sesi değişmiş gibi hissedebiliyor insan, en azından ben de öyle oluyor da, bir sorayım dedim :)
Mehmet Abi heliden gazı kesip elimle ana şaftı çevirincede ses geliyor. Ortam kaynaklı değil yani . Bu arada balıklar meşhur kırmızı benekli alabalık :)

Mini Rize Buluşması

oguzhannn' Alıntı:
Mehmet Abi heliden gazı kesip elimle ana şaftı çevirincede ses geliyor. Ortam kaynaklı değil yani . Bu arada balıklar meşhur kırmızı benekli alabalık :)
Tahmin ettim ama emin olamayınca yazmamıştım Oguzhan :thumbup: Kendiniz dereden tutmadınız değil mi :rolleyes: :D

Mini Rize Buluşması

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tahmin ettim ama emin olamayınca yazmamıştım Oguzhan :thumbup: Kendiniz dereden tutmadınız değil mi :rolleyes: :D

Bizzat kendim yakaladım Mehmet Abi :)

Mini Rize Buluşması

oguzhannn' Alıntı:
Bizzat kendim yakaladım Mehmet Abi :)
Valla süpermiş :thumbup: İnan yakın olsa bir hafta sonu atlayıp gelirdim :D ama Rize birazcık ters düşüyor ne yazık ki :D

Mini Rize Buluşması

Hay maşallah doğal alabalık değil mi onlar ? :thumbup:

Mini Rize Buluşması

Elinize kolunuza saglik , keyifli bulusma guzel ucuslar ...
Bizum derenun balugu :) sifa niyetine afiyet olsun .

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mini Rize Buluşması

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Hay maşallah doğal alabalık değil mi onlar ? :thumbup:

Aynen Şafak. Doğal alabalık :)

byedz' Alıntı:
Elinize kolunuza saglik , keyifli bulusma guzel ucuslar ...
Bizum derenun balugu :) sifa niyetine afiyet olsun .

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler Ediz.. :)

Mini Rize Buluşması

Hafta sonu uçuşlarımdan :)

PROTOS 500

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

E FLİTE 4 SİTE ( 1:25 te yere iyi bir temasım var.) :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mini Rize Buluşması

oguzhannn' Alıntı:
Hafta sonu uçuşlarımdan :)
Epeydir uçuş videosu paylaşmıyordun, güzel oldu Oguzhan :thumbup: :RCKolik: Sticklerine sağlık %p

Heli de invert pirolar gayet güzeldi ;D

Uçakta ise maşallahın var, Hover olayını çözmüş sayılırsın :bravo: "Touch&Go" sonrası çocuğun yorumu da şahaneydi :laugh: ;D

Mini Rize Buluşması

Oğuzhan abi eline sağlık uzun süre olmuştu seni ve Protosu görmeyeli :thumbup:

Uçak ve protosla da çok güzel uçuşlar olmuş tekrar eline sağlık :)

Mini Rize Buluşması

Sticklerine sağlık Oğuzhan, keyifli bir haftasonu olmuş. :thumbup: