Mini üniversal flaşör

Vallahi kendi bilir Adminim, sonuçta benim ismimi kullanmış ürününde, hem de hiçbir isim hakkı ödemeden :) mahkemeye gidersem durum vahim olur :)
Allah yazdıysa bozsun Nerede kullanmışım ismini!? :p

Bu arada yeni fark ettim ve sorayım dedim. Pil bitince nasıl şarj edilecek abi ? Şarj için bir bağlantı soketini göremedim de :rolleyes:
Kutu tasarımına göre bir kenarda bir konnektör olacak.

Abim bu meretin kutu ve şeffaf kısım hariç, yani kısacası elektronik birim maliyeti ne mertebede oldu?
LiPo nedeniyle 60 lirayı falan buluyor.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Abi zaten bu işler en güzel eldeki imkânları kullanarak oluyor, yoksa herşeye ulaşmaya kalkışınca bazen işler karışabiliyor, önce güzel bir demo çıkıyor , lazım olanları daha sonra temin edip , hayal edilen ürün nihai haline kavuşuyor. Bu arada bu işleri acaba mikro cerrahi robotu kullanarak mı yapıyorsun abi , eğer öyle değilse el ve göz kondüsyonuna nazar değmesin, Maşallah diyorum :eek::thumbup:

el ve göz kondüsyonuna nazar değmesin

Hakan hocam, malum doğuştan ya da küçük yaşta kör olanların (yetişkinler söz konusuysa da battal gazi gibi özel insanların) kulakları daha iyi duyar ya, Sümer abimizinki de o hesap, kulakları biraz az işitiyor, açığı kapatmak için de gözleri maşallah kaplan gözü gibi görüyor ?