Mini zagi

Ekrem Saraç

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Rc dünyasına yeni başlayacağım 50cm kanat açıklığında 500 gr altı bir uçan kanat yapmak istiyorum bunun için gerekli malzemeleri en ucuz şekilde nasıl toplayabilirim yardımcı olur musunuz? (kanatları nasıl yapsam daha iyi olur en uzuz ve iyi motor hangisidir neler kullanmalıyım püf noktalar neler)

Ekrem arkadaşımız, önce bir eğitim modeliyle radyo kontrol deneyimi kazanmak iyi olur. Tabii uçan kanat denemek istiyorsan şu sitede bilgi var:

• Beğen
Tepkiler: Ekrem Saraç
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Daha önce bu 3 simülatorü uzun bir süre kullandım ama oyun tarzı olduğu için işe yararmı bilmiyorum

Birincisi, simülatör ile oyunu karıştırma. Simülatör kullandığında da mutlaka kumanda ile kullanmalısın yoksa hiçbir işe yaramayacaktır.
İkincisi, Zagi özellikle 1 m veya daha büyük ise rahatlıkla ilk uçak olabilir çünkü çok kolay uçurulan ve kolay kırılmayan bir uçaktır. En önemli eksisi rudder olmadığı için pilota kötü alışkanlık kazandırır. Ancak deneyimsiz arkadaşlar için Zagi'nin en büyük tehlikesi pervanesidir. ELden atılırken çok kolaylıkla ciddi yaralanmalara sebep olabilir.

Daha önce bu 3 simülatorü uzun bir süre kullandım ama oyun tarzı olduğu için işe yararmı bilmiyorum
İşe yarar simulatorlar ve kumanda bağlantıları ile ilgili olarak her türlü detayı şu konuda bulabilirsin.

Forumda bi abiden gördüğüm kadariyla ve köyde olmamın etkisiyle Absolute RC adlı simülatörü apk olarak indirdim sanırım şu yukarıdaki oyunlarında etkisi olmuş expert mode de rahatlıkla iniş kalkış takla atabiliyorum birde şey var google maps ın flight simülatör diye bi özelliği var ondada 20-30 saatim vardır başlasammıki

oyuncakçıdan 10 tl ye bozuk bir şekilde aldığım, parçalayıp yarı el yapımı yarı fabrikasyon, rc olmayan elektriğin voltajına göre yükseklik değiştiren kablolu helikopterim ağırlık merkezini ayarlamak için kuyruğu uzayıp kısalabiliyor yön diye bir kavramı olmadığı için dengeyi sağlamaya ayrıyor?