MR CALIBAR: pixhawk calibre yapdim ama motorlar ayni hizda donmuyor

ahmet yukseek

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
......

Kontrol Kartınız
pixhawk
Model Sınıfı
hexacopter
Motor, Pervane ve ESC
esc
Kumanda Alıcı ve Verici
kumanda
Extra Ekipman
gps
Son düzenleme:
pixhawk 2.4.8 esc calibrasyon yapdim ama kumandadan ileri gittigimde motor ilerde gidiyor odaki az bisey gidiyor yavasladim diyom az bisey yavasladdimmi birden tam yavasliyor yani motor 1500 gediriyom geri yani 1300 gediriyom sorna 100 gedirim diyom 1300 de iken direk 1000 oluruyor sebebi nedir nerden kaynaklaniyor motorlarida esc calibre yapdim ayri ayri sizce sebebi nedir
Maşallah :saygilar: Daha iyisi olamazdı.

Motorların ayni hızda dönmediğinden emin misin kardeşim? Lazerli takometre ile ölçüp sonuçları paylaşırsan elimden geleni yapayım. Motor sarımlarını da kontrol etmende fayda var. Tel çapı nedir motorların?

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Koç
Bence bu arkadaş öncelikle geçmişte yapmış olduğu terbiyesizlik yüzünden Mehmet abiye özel (asıl terbiyesizliği Mehmet abiye yaptığı için) tüm forumdan da genel olarak özür dilesin.... Ve mümkün mertebe en azından Türkçe yazabilen bir kişi ile forumda derdini anlatsın ve üstadlarda yardımcı olsunlar :)
Ne de olsa calibar artık içimizden biri. Modelciler olarak bir abilik yapılabilir diye düşünüyorum...

Tabi bu yazıları atlamadan okuyacak kadar mentali sağlamsa bu mesajları görecekdir.

Bence bu arkadaş öncelikle geçmişte yapmış olduğu terbiyesizlik yüzünden Mehmet abiye özel (asıl terbiyesizliği Mehmet abiye yaptığı için) tüm forumdan da genel olarak özür dilesin....
Hayatım boyunca hiç bir özürü geri çevirmedim ama MR CALIBAR ölüyorum dese, bu saatten sonra benden 1 damla su alamaz ....