naza v2 esc kalibrasyonu sorunu..YARDIM!!!

emregrl

Yeni Uye
Merhabalar, ben emre görgülü 3 ay önce parçalarını sipariş etmeye başladığım f450 liyi sonunda tamamladım motor, kumanda ve nazanın gps kalibrasyonunuda yaptım ancak esc throotle kalibrasyonunda takıldım biliyorsunuz kumandayı bi tanıtmak gerekiyor ilk önce ,internetten baktım gösterildiği gibide yaptım, motorlar trhro çubuğunu ortaya getirdiğinde devri yükseliyorken artık çubuğu az bişey oynatmamla devri yükseliyor buraya kadar herşey iyi sorun naza v2 ye bağlamamla başlıyor naza v2 ye takınca escler sanki kumandayı hiç tanıtmamışım gibi çubuk ortaya gelince devri yükseltiyor yani bi değişim olmuyor dedim acaba kaydetmedimi diye escyi tekrar alıcının thro girişine taktım hiç bir ayar çekmeden thro çubuğunu az bişey ileri ittirdiğimde devir hemen yükseldi yani yaptığım ayarlar duruyor kumandayı tanıyor fakat nazayı takınca gene ortadan başlıyor devir yükseltmeye biraz karışık ama bi yardım edebilirseniz sevinirim pek bi bilgide bulamadım bununla ilgili... :(
Şimdiden teşekkür ediyorum :saygilar: :RCKolik:

Ynt: naza v2 esc kalibrasyonu sorunu..YARDIM!!!

Advance menüde motor idle speed var onu recomended ve high arasındaki degere al , yüksek ihtimalle seninki recomended da. Recomended da trotle %51 olmadan cihaz kalkmaz ve devir değişmez.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

naza v2 esc kalibrasyonu sorunu..YARDIM!!!

Emre bey eger forumdan max derecede istifade etmek istiyorsaniz oncelikle uyelik sonrasi size gonderilen ozel mesajda belirtildigi uzere bir selam vererek kendinizi tanitmanizi oneririz....