nine eagles solo pro 125 3d micro helikopter algilamama sorunu

onuryavuz

Uye
Merhaba arkadaslar solo pro 125 helikopter ile bir carpma sonucunda cozemedigim bir sorun ile karsi karsiyayim.bu konuda fikir ve bilginizi paylasmanizi rica ediyorum.sorun su; normalde pili takip kumandayi actigimda anakart uzerinde kirmizi isik birkackez yanip sondukten sonra sabitlenip helikopterden çın diye bir ses gelip kullanima hazir hale gelmekteydi.fakat dusmeden sonra isik surekli yanip sonmekte sabitlenmemektedir.kisa devre vardir diye dusundum tum herseyi sokup kontrol ettim birsey yok.anakart ta sorun vardir dedim bu sabah geldi yeni anakart bir umutla taktim fakat degisen hicbirsey yok.artik bende fikir tukendi.yardimlarinizi bekliyorum.

Onur bu modelden bende yok fakat iletişim ışığının sabitlenmemesi kumanda ile receiver'ın bind olamadığını işaret ediyor sanki.
Modeli tekrar bind etmeyi denedin mi ?

Training switchine basılı tutarak kumandayı açıyorsun ve sonrasında heliye enerji veriyorsun bind etmek için.

Turkere aynen katiliyorum. Yeni kartin duzgun haberlesmesi icin bind olmasi lazim. Hangi kumandayi kullaniyorsunuz ?