Nitro Heli Team

Nitro Heli Team

Emre yolcu dan aldığım gazla benide alın aranıza [emoji2]

Şu dumanlı uçuşu yapmadan ölmemek lazım [emoji23]

Aslında celalttin abinin modeli alacaktım, ama 570 in satılacağı yoktu, bende Mehmet Şükrü abi ile takas ettim.

Onun elektrikli ihtiyacı giderilmiş oldu, benimde nitro 3e, 5e bakmadan takasladık.

Model hiç kırım görmemiş ve çok az kullanılmış.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: fatih cebir
Nitro Heli Team

Vay güzel bir süpriz oldu Ali [emoji106][emoji108]

Yeni model hayirli uğurlu olsun. Bol dumanlı kirimsiz uçuşlar [emoji122][emoji122]

Buluşmaların güzelliği de bu iste. Doların hızla arttığı bugünlerde hobide tutunmamiza yardımcı oluyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nitro Heli Team

Ooo super [emoji122][emoji1] gule gule kullan Ali. Artik senin de derdin bitmez nitroyla, aramiza hos geldin [emoji23][emoji23][emoji23]

Nitro Heli Team

Ali hayırlı olsun güle güle uçur.

Emre ve Doğukan bi gösteri yaptı, nitro rağbet arttı desenize. :) Ne yalan söyliyeyim benim de epeydir bi nitro kaşıntım var :D Kaşıntı diyorum çünkü ne zaman görsem uçumaktan çok ayar yapıyor herkes :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nitro Heli Team

Ali hayırlı olsun zehri almışsın sen de :halay:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ali hayırlı olsun güle güle uçur.

Emre ve Doğukan bi gösteri yaptı, nitro rağbet arttı desenize. :) Ne yalan söyliyeyim benim de epeydir bi nitro kaşıntım var :D Kaşıntı diyorum çünkü ne zaman görsem uçumaktan çok ayar yapıyor herkes :)

Şafak bence sürekli ayar gerektirmiyor nitro modeller, birkaç kez sahaya sadece ayar için gidersen sonra sadece uçuş için gidebiliyorsun ;)
Ancak o aşamayı nasıl olsa uçuş günü yaparım diye gidince bir türlü istenilen ayar olmuyor. Eğer nitro motor ayar tutarsa sadece motor sıcaklığı için hava sıcaklığına bağlı olarak bir iki tık aç kapa ile iş çözülüyor.

Nitro Heli Team

Herkese çok teşekkür ederim.

Doğukan bende öyle düşündüm, Mehmet abide 700 de vardı ama yakıt masrafına girmek istemedim.

Mehmet abi, valla ne yalan söyleyeyim beğenmediğimiz Align orda bütün modelleri göldede bıraktı, hurrcacie de kendi dumanın içinden geçip halka oluşturması harika bi görüntü oluşturdu, onu yapmasam yaşayamam [emoji1]

Emre abi işin karanlık yüzünün farkındayım gözümü karartım [emoji1]

Şafak ve Kaan hocam nitro hakkındaki yorumlarımı kullandıktan sonra bende yaparım, ama motorun tek iğneli oluşu ayar konusunu biraz baside indiriyor bence.

Nitro Heli Team

Vaayy Ali süpersin kardeşim hayırlı olsun kazasız kırımsız günlerde kullan inşallah 600 gerçekten çok güzel bir heli nitro için tebrikler :saygilar:

Nitro Heli Team

Günün süprizi oldu bu, Ali kardeşim hayırlı olsun yeni modelin, hadi bakalım sende dumanlı team katıldın. Bakalım yaza doğru belki bir eleman daha katılır size nasip, bir kamçılı uçuş videosu acilen bekliyoruz [emoji3] kırımsız uçuşların olsun 600 cidden güzel model [emoji106]

Nitro Heli Team

Çok sağol Mustafa abi, Fatih abi [emoji8]

Fatih abi şimdi senin altta kalmaman lazım seni bekleriz karanlık kuyunun diplerine [emoji23]

Nitro Heli Team

Sağolasın Tamer abi [emoji4]